Organický penthouse, Bratislava

Viac info

Organický návrh interiéru luxusného bytu s výhľadom odpovedá jeho jedinečnej polohe. Exkluzívny interiérový dizajn pripomína viac umenie ako architektúru a neobsahuje nič navyše. Oblé tvary a drevo robia minimalistický interiér príjemným a útulným.

Organický návrh interiéru luxusného bytu s výhľadom odpovedá jeho jedinečnej polohe. Exkluzívny interiérový dizajn pripomína viac umenie ako architektúru a neobsahuje nič navyše. Oblé tvary a drevo robia minimalistický interiér príjemným a útulným. Napriek zadaniu, ktorým bol návrh štýlového útočiska s charakterom hotelového apartmánu s wellness zónou, sme vytvorili plne funkčný priestor, ktorý by mohol slúžiť aj rodinnému životu. Byt obsahuje plnohodnotnú kuchyňou a dostatok úložných priestorov, ktoré sú dômyselne ukryté, takže ich nie je vidieť. Organická architektúra interiéru kontrastuje s pravouhlým exteriérom budovy a vytvára vnútri samostatný svet.

Návrh (vizualizácia) organickej obývačky

Dôsledne dotiahnutý organický dizajn interiéru obývačky je plynulým pokračovaním zaobleného priestoru vstupnej haly. Obývačka s kuchyňou majú hotelový charakter a obsahujú len nevyhnutné časti nábytku, všetko nepotrebné je ukryté. Organické línie priestoru nám pomohli vytvoriť útulný minimalizmus, ktorý nepôsobí sterilne ani chladne.

Pozrite si aj ostatné Všetky Obývacie izby

Návrh (vizualizácia) organickej vstupnej haly so svetelným stropom

Čistá línia dreveného obkladu v predizbe návštevníka intuitívne navádza do hlavnej časti penthousu. Drevená stena má okrem dekoratívneho aj praktické využitie, ukrýva úložné priestory, dvere do hosťovskej toalety a posuvné dvere do nočnej a wellness časti. Oblé tvary drevenej steny kontrastujú s fasádou na pravej strane od vstupu.

Pozrite si aj ostatné Všetky Vstupné haly

Návrh (vizualizácia) wellness zóny so spálňou

Nočná zóna tvorí jeden celok s wellness zónou a ich optické oddelenie zabezpečuje len hmota šatníka, ktorý je hlavným úložným priestorom nočnej zóny. Drevený šatník je zo strany kúpeľne obložený exkluzívnou mozaikou, ktorú sme použili aj na podlahe. Zaoblený roh šatníka zjemňuje ostré pôsobenie hrany pri vstupe do priestoru.

Návrh (vizualizácia) organickej spálne s dreveným laťkovým obkladom

Minimalistická a zároveň útulná spálňa má vzhľad hotelovej izby, všetko potrebné je poruke a všetko ostatné ukryté. Minimum nábytku zabezpečí pohodlnú údržbu spálne a zároveň pocit čistoty a harmónie pre dobrý spánok. Drevený laťkový obklad na stene spolu s kobercom pomáha udržovať optimálnu akustiku priestoru.

Pozrite si aj ostatné Všetky Spálne

Návrh (vizualizácia) vstupu do organickej kúpeľne

Vstupom do wellness kúpeľne sa mení organická línia drevených stien na exkluzívnu keramickú mozaiku, ktorú sme navrhli na steny aj podlahu v kúpeľni. Kúpeľni dominuje samostatne stojaca vaňa a umývadlo, ostatné funkcie sú "vstavané". Osvetlenie zabezpečuje na mieru vytvorené LED svietidlo vo forme svetelného stropu.

Návrh (vizualizácia) organickej kúpeľne so saunou

Kúpeľňa organických tvarov svojím dizajnom naväzuje na ostatné časti apartmánu. Obsahuje umývadlo, toaletu, samostatne stojacu vaňu, sprchový kút a sklenenú fínsku saunu. Drevený obklad spálne sme wellness nahradili mozaikou, koberec kombináciou mozaiky a epoxidovej liatej podlahy bielej farby.

Pozrite si aj ostatné Všetky Kúpeľne


Prehľadávaj

Priestory

Rozloha

Cena

vlastnosti