Dvojizbový byt, Rezidencie pri Mýte, Bratislava

Dvojizbový byt bude slúžiť ako investícia na prenájom, preto sme ho navrhli v univerzálnom dizajne z kvalitných materiálov, ktoré zodpovedajú novostavbe. Byt neobsahuje nič extravagantné, čo by mohlo prekážať, ale má svoj charakter, ktorý zaujme na prvý aj druhý pohľad. Návrh interiéru sme vytvorili v kombinácii atypického a typového nábytku - na mieru sme navrhli len tie časti, kde to bolo naozaj efektívne, všetko ostatné je z obchodov. Výsledkom je príjemný bytový interiér zrealizovateľný v prijateľnej cene.

Denná zóna

Denná zóna pôsobí vďaka premyslenému použitiu typových a atypických prvkov o triedu vyššie než jej cena. Minimálny počet materiálov tvorí harmonický priestor bez rušivých elementov. Drevené parkety zo skutočného dreva sme doplnili kuchyňou a skrinkou okolo televízora, ktoré sme navrhli a vyrobili na mieru. Jedálenský stôl aj stoličky sú z Ikea, rovnako ako rozkladacia sedačka s úložným priestorom.

Obývacia izba s rozťahovaciou sedačkou

Obývaciu izbu vymedzuje čierna stena s obrazom namaľovaným špeciálne pre tento byt. Sedaciu zostavu z rôznych dielov sme kúpili v Ikea, dá sa na nej pohodlne vyspať a tiež do nej uložiť veci. Skrinková zostava na protiľahlej stene obsahuje miesto pre hifi komponenty a tiež menšiu knižnicu. Navrhli sme ju na mieru, aby vyplnilia celú plochu steny. Konferenčný stolík mal byť pôvodne Ikea, ale prestali ho vyrábať a tak sme ho nahradili talianským modelom.

Pozrite si aj ostatné Všetky Obývacie izby

Rohová bielodrevená kuchyňa

Kuchyňu sme navrhli a zrealizovali na mieru z materiálov, ktoré sa spolu často nevyskytujú - tvorí ju kombinácia lacného laminátu a skutočnej dýhy. Prevládajúca biela hmota je z hladkého bieleho laminátu, čo je najjednoduchší a najlacnejší povrch používaný na vnútorné korpusy skriniek. Naopak, drevené časti kuchyne sú zo skutočného dreva, žiadna lacná atrapa z laminátu. Kuchyňa nemá viditeľné úchytky, na úchop dvierok služia ich presahy.

Pozrite si aj ostatné Všetky Kuchyne

Nábytok na mieru

Na mieru sme navrhli len to zariadenie, ktoré bolo potrebné presne prispôsobiť rozmerom priestoru. Okrem šatníka v spálni a kuchyni v dennej zóne sme tak navrhli aj skriňu do predizby a skrinky okolo televízie v obývačke. Nábytok tvorí kombinácia bieleho lamina, dubovej dýhy a zrkadla, resp. lacobelu. Na nábytku sme si dali záležať, pekné detaily a precízna remeselná dokonalosť sú príjemné na pohľad aj na používanie.

Kúpeľňa a wc

V kúpeľni sme robili len minimálne úpravy - do steny za vaňou sme pridali niku na šampóny. Dizajn kúpeľne sme navrhli v osvedčenej kombinácii bielej, čiernej a drevenej, ktorá v monochromatickom prostredí vyniká a otepľuje ho. Všetok nábytok je z pochopiteľných dôvodov na mieru - v malom priestore kúpeľne je potrebné zužitkovať každý centimeter priestoru. Do drevenej skrinky na celú výšku sme ukryli kombinovanú práčku so sušičkou.

Pozrite si aj ostatné Všetky Kúpeľne

Spálňa

Spálňu sme navrhli v jednoduchom dizajne, ktorému dominujú typové zariaďovacie predmety z obchodov. Na mieru sme tu navrhli len tie časti nábytku, ktoré z funkčných alebo estetických dôvodov vyžadovali presné prispôsobenie rozmerom miestnosti. Na mieru je skriňová zostava oproti posteli, ktorá zabezpečuje hlavný úložný priestor bytu a zástena za posteľou na celú šírku steny. Všetky ostatné predmety sú z Ikea. 

Pozrite si aj ostatné Všetky Spálne


Prehľadávaj

Priestory

Rozloha

Cena

vlastnosti