Interiér bytu pre fotografa, Petržalské Dvory, Bratislava

Optimistický interiér malého bytu obsahuje minimum zbytočností, preto pôsobí čisto a priestranne. Veľkoplošné fototapety z portfólia majiteľa zväčšujú mierku priestoru a na rozdiel od klasických nástenných obrazov ho vizuálne nezapratávajú.

Optimistický interiér malého bytu obsahuje minimum zbytočností, preto pôsobí čisto a priestranne. Veľkoplošné fototapety z portfólia majiteľa zväčšujú mierku priestoru a na rozdiel od klasických nástenných obrazov ho vizuálne nezapratávajú. Interiér tvoria cenovo prijateľné prvky v neutrálnych svetlých tónoch, ktoré sme stmavili fototapetou a oživili výraznou žltou farbou na častiach nábytku a doplnkoch.

Obývačka s fototapetou

Jednoduché zariadenie obývačky sme oživili fotografiou, ktorú vytvoril majiteľ. Priestor tým získal osobný charakter. Sedačku sme vzhľadom na obmedzenosť priestoru navrhli a vyrobili na mieru. Na parkety a dvere sme vybrali to najlepšie, čo štandard ponúkal.

Viac informácií nájdete v našom blogu: Vizualizácia alebo realizácia?

Pozrite si aj ostatné Všetky Obývacie izby

Obývacia izba

Návrh obývačky neobsahuje nič navyše, čo by malý priestor zapratávalo. Obývačkovú zostavu predstavuje set skriniek pod televízor a nástennej skrinky, obe s úložným miestom na knihy. Dubový vzor na nábytku ladí s dverami a tvorí kontrast k zvyšku interiéru, ktorý sme oživili žltou farbou.

Biela bezúchytková kuchyňa so žltou zástenou

Biela kuchyňa bez viditeľných madiel je elegantná a minimalistická. Žltá sklenená zástena priestor oživuje a farebne si rozumie s bielou, čiernou aj drevenými imitáciami. Povrch linky je biely corian s drezom pod dosku. Jedálenské sedenie tvorí Ikea zostava so štýlovou lampou Diesel.

Pozrite si aj ostatné Všetky Kuchyne

Zladenie dennej a nočnej zóny

Jednotlivé miestnosti v malých bytoch je vhodné riešiť podobným dizajnom, byt potom pôsobí ako celok kompaktne a jednoliato. Laminátová podlaha pochádza zo štandardu a na miestach, kde nám to situácia dovolila, sme ju prekryli látkovými kobercami.

Spálňa s fototapetou

Vzhľadom na proporcie spálne sme zvolili úložný priestor okolo postele a nad ňou. Pre zamedzenie klaustrofobického pocitu z obostavanej hlavy počas spánku sme nechali medzi posteľou a skriňami po stranách voľný priestor. Posteľ bez úložného priestoru má čalúnené záhlavie.

Pozrite si aj ostatné Všetky Spálne

Útulná spálňa

Mäkké materiály spálne - záclony, závesy, koberec a čalúnené záhlavie, vytvárajú spolu s fototapetou a tmavou stenou útulnú oddychovú atmosféru. Nábytok sme kompletne navrhli a vyrobili na mieru, takže využíva každý kúsok priestoru.

Vstupná hala

So zbytočnými metrami plochy v kľukatej vstupnej chodbe sme nevedeli urobiť nič, preto sme ju aspoň zaujímavo dotvorili. Vzor dreva na vstavanom šatníku v predizbe sme pretiahli aj na priľahlú stenu. Na protiľahlé steny sme nalepili po celej výške zrkadlá.

Pozrite si aj ostatné Všetky Vstupné haly

Fotografie: Peter Čintalan


Prehľadávaj

Priestory

Rozloha

Cena

vlastnosti