Interiér rodinného domu, Ivanka pri Dunaji

Viac info

Filozofiu interiéru rodinného domu sme postavili na kombinácii čistoty a hravosti. Uvoľneným použitím tradičných materiálov sme vytvorili hravý a zároveň seriózny priestor, ktorý odpovedá životnému štýlu a vkusu mladej štvorčlennej rodiny.

Filozofiu interiéru rodinného domu sme postavili na kombinácii čistoty a hravosti. Uvoľneným použitím tradičných materiálov sme vytvorili hravý a zároveň seriózny priestor, ktorý odpovedá životnému štýlu a vkusu mladej štvorčlennej rodiny. Jednotlivé zóny domu majú rôznu mieru serióznosti, ale rovnaký rukopis, takže napriek dizajnovej odlišnosti sú vyvážené a vzájomne súvisia. Projekt interiéru rodinného domu sme riešili spolu s projektom architektúry, preto sme dosiahli výsledok, kedy exteriér a interiér ladia a vytvárajú jeden fungujúci celok.

Návrh (vizualizácia) kuchyne s jedálňou

Kuchynská a jedálenská časť sa spolu s predizbou starajú o prvý dojem z interiéru. Kuchynská zostava vysokých skriniek obsahuje skryté dvere do komory a vizuálne splýva s ostatnými stenami, ktoré sme nechali v bielej farbe. Kuchynskú linku sme zavesili na stenu a na jej dvierka použili rovnaké drevo ako na jedálenský stôl.

Pozrite si aj ostatné Všetky Kuchyne

Návrh (vizualizácia) obývačky s krbom a knižnicou

Priestranná obývacia izba rodinného domu obsahuje knižnicu, krb na drevo, priestrannú sedačku, televízor a plátno s projektorom. Krb sme navrhli do betónového zátišia, kde zjemňuje chladné pôsobenie surového betónu. Priestranná béžová sedačka v priestore dáva priestoru pocit vzdušnosti a bezbariérovosti.

Pozrite si aj ostatné Všetky Obývacie izby

Návrh (vizualizácia) centrálneho umiestnenia televízoru

Obyvatelia domu budú mať k dispozícií dva typy aj veľkosti obrazoviek. Prvú predstavuje štandardný televízor na denné používanie na stene medzi oknami. Druhú a väčšiu premietacie plátno, ktoré sa spustí zo stropu pred televízorom a medzi oknami vytvorí obrovskú obrazovku pre sledovanie filmov a športu ako v kine.

Návrh (vizualizácia) spálne rodičov

Do pravouhlého priestoru rodičovskej spálne sme umiestnili šedý kubus s kúpeľňou a šatníkom. Obojstranné presvetlenie spálne vytvorilo vhodné svetelné podmienky pre použitie tmavošedej farby pri zachovaní príjemnej atmosféry miestnosti. Jednolamelové drevené parkety prechádzajú do výšky parapetov na stenu.

Pozrite si aj ostatné Všetky Spálne

Návrh (vizualizácia) rodičovskej kúpeľne

Na dizajn rodičovskej kúpeľne s tromi funkciami (sprchový kút, umývadlo a toaletu) nám stačili tri materiály. Na stenu a strop sme navrhli tmavošedú farbu, ktorá je rovnaká ako z vonkajšej strany šedého boxu. Bielu farbu mozaiky aj sanitárnych predmetov sme oživili drevenou dyhou na skrinkách a policiach.

Pozrite si aj ostatné Všetky Kúpeľne

Návrh (vizualizácia) chlapčenskej detskej izby

Návrh detskej izby pre chlapčeka v živých farbách pôsobí veselo a energicky. Vzhľadom na nízky vek dieťaťa sme zvolili neutrálny dizajn, aby sa mohol postupne vyvíjať podľa vkusu chlapca. Tapeta pri okne predstavuje rozprávkovú krajinu. Sedenie je tvorené sedacími vakmi, pretože deti v tomto veku trávia väčšinu času hraním na podlahe.

Pozrite si aj ostatné Všetky Detské izby

Návrh (vizualizácia) detskej izby pre teenagerku

Dizajn detskej izby pre teenagerku kladie dôraz na jej súkromie, hlavná časť priestoru je akoby ukrytá za vstavanými skriňami, ktoré oddeľujú vstupnú časť od "obytnej" časti izby. Nachádza sa tu dvojmiestna posteľ a pracovný stôl. Dominantou dievčenskej detskej izby sa stala dominantná tapeta na stene oproti posteli.

Pozrite si aj ostatné Všetky Detské izby

Návrh (vizualizácia) detskej kúpeľne

Návrh detskej kúpeľne sme vytvorili kombináciou farieb a materiálov, ktoré spolu dokonale ladia. Bielu farbu na dverách, stenách aj mozaike dopĺňa zeleno-modrý vodeodolný náter na stenách pri vani. Podobne ako pri kúpeľni rodičov, aj sem sme dostali kus prírody vo forme drevenej skrinky nad toaletou.

Pozrite si aj ostatné Všetky Kúpeľne

Návrh (vizualizácia) hosťovskej spálne

Spálňa hostí má na desiatich metroch štvorcových všetko, čo sa od nej očakáva. Je tu šatníková skriňa, pracovný stolík a dvojposteľ. Izba má podobný dizajn ako hlavná spálňa, jednolamelové dubové parkety prechádzajú do výšky parapetu na všetky voľné steny. Toto dobre vyzerá a chráni spodnú časť stien.

Pozrite si aj ostatné Všetky Spálne


Prehľadávaj

Priestory

Rozloha

Cena

vlastnosti