Vzorový trojizbový byt s predzáhradkou, Arboria park Slnečná, Trnava

Priestranný trojizbový byt s terasou situovaný v rohu vnútrobloku bytového domu sme navrhli univerzálne pekne, aby oslovil čo najviac ľudí. Zrkadlom a svetelným stropom sme dosiahli rovnomerné presvetlenie a zväčšenie dennej časti.

Priestranný trojizbový byt s terasou situovaný v rohu vnútrobloku bytového domu sme navrhli univerzálne pekne, aby oslovil čo najviac ľudí. Zrkadlom a svetelným stropom sme dosiahli rovnomerné presvetlenie a zväčšenie dennej časti. Zariadenie bytu tvoria zariaďovacie predmety strednej triedy, ktoré sme oživili praktickými vychytávkami, ktoré dávajú bytu jedinečnosť a charizmu. Realizácia interiéru prebehla bez stavebných zásahov.

Denný priestor s umelým zdrojom prirodzeného svetla

Nedostatočne presvetlený denný priestor sme napravili použitím svetelného stropu a zrkadla, ktoré sme umiestnili do jeho najtmavšieho rohu. Zrkadlo poskytne majiteľom zo všetkých častí priestoru výhľad von, dokonca aj vtedy, keď budú otočení chrbtom k oknu. Svetelný strop vytvára zdroj svetla podobný tomu z oblohy.

Pohľad zo sedačky do jedálne

Obývačková časť obsahuje rohovú sedačku a nízku skrinku, ktorá levituje nad podlahou, takže priestor delí iba pocitovo a nevytvára optickú bariéru. Skrinka obsahuje miesto na hifi komponenty a pohotovostné úložné priestory. Zaujímavosťou je teleskopický otočný stojan na televízor, ktorý umožňuje sledovať televíziu z obývačky aj jedálne.

Jedálenské pracovisko s mega monitorom

Rozťahovací jedálenský stôl pre 4 až 6 osôb sme umiestnili do najviac presvetlenej časti k oknu a východu do predzáhradky. Jedálenské sedenie má okrem stolovania aj pracovnú funkciu - stačí otočiť a zvýšiť televízor, pripojiť počítač a jedáleň sa zmení na plnohodnotné domáce pracovisko s luxusným 50 palcovým monitorom.

Kuchyňa s integrovanou komorou

Kuchyňa s trojmetrovou pracovnou plochou obsahuje dostatok úložných priestorov a v pravej časti komoru prístupnú cez nenápadné dvere, ktoré vyzerajú ako súčasť nábytku. Kuchynskú zostavu sme navrhli ako plne vstavaný nábytok v minimalistickom bielom dizajne, ktorý oživuje tyrkysová sklenená zástena z lacobelu.

Pozrite si aj ostatné Všetky Kuchyne

Kompozícia denného priestoru

Denný priestor s obdĺžnikovým pôdorysom sme zariadili tak, aby bol maximálne využitý. Na dlhšiu stenu do blízkosti stúpačiek sme navrhli pozdĺžnu kuchynskú zostavu s komorou. Zvyšok priestoru sme rozdelili na dve rovnaké časti, do tmavšej ďalej od okna sme umiestnili obývačku, bližšie k oknu jedáleň.

Optické rozšírenie a presvetlenie obývačky

Obývaciu časť denného priestoru sme navrhli ďalej od okna, pretože potrebuje najmenej denného svetla, respektíve potrebuje jeho prísun regulovať. Ideálnym riešením je svetelný strop, ktorý robí plošný zdroj denného svetla, ktorý je možné plynule regulovať. Zrkadlo nad policou vytvára dojem druhého okna a efekt stropu znásobuje.

Obývačka s televízorom na teleskopickom otočnom držiaku

Obývaciu izbu prezentačného bytu sme navrhli zo štandardných aj luxusnejších prvkov, aby bola štýlová a cenovo dostupná zároveň. Rohová sedačka ikea, svetelný strop, nábytok na mieru, doplnky Boconcept a atypický držiak na televízor vytvárajú priestor, ktorý je úplne jednoduchý a zároveň originálny.

Pozrite si aj ostatné Všetky Obývacie izby

Vstupná hala

Priestrannú vstupnú halu sme od denného priestoru oddelili vysunutou kuchyňou, ktorá zabraňuje priamemu priehľadu od vstupu na jedálenský stôl. Nábytkové vysunutie obsahuje z jednej strany chladničku, z druhej skrinku na topánky. Predizba obsahuje tiež zrkadlovú skrinku na drobnosti, voľné vešiaky pre návštevy a zelené pufy pre asistované prezúvanie.

Pozrite si aj ostatné Všetky Vstupné haly

Kúpeľňa s drevenobielym keramickým obkladom

Návrh kúpeľne vzorového bytu sme vytvorili z materiálov, ktoré developer ponúkal vrámci štandardu. Kúpeľňa obsahuje okrem umývadla s vaňou aj práčku, ktorú sme ukryli do skrine. V dizajne sme namiesto zbytočných dekoratívnych prvkov stavili na čistý a jednoduchý priestor, v ktorom ktorom dominuje drevený keramický obklad s čiernobielymi doplnkami.

Pozrite si aj ostatné Všetky Kúpeľne

Kúpeľňa s wc a sprchou

Dizajn druhej kúpeľne so záchodom sme navrhli v podobnom štýle ako prvú kúpeľňu s práčkou. Keramiku s dekorom dreva sme použili na podlahu a tiež na stenu za umývadlom, čím opäť vyniká prirodzenosť dreva. Steny, ktoré nie sú v priamom kontakte s vodou sme nechali v bielej stierke, na steny v sprche sme použili biely keramický obklad.

Fotografie: Dano Veselský


Prehľadávaj

Priestory

Rozloha

Cena

vlastnosti