Zariadenie bytu, Eurovea

Ďalšie info o projekte:

Realizácia

Zariadenie bytu na prenájom sme navrhli komerčne a univerzálne, aby záujemcu na prvý pohľad oslovil. V projekte sme riešili návrh obývačky a spálne. Charizmatický priestor majiteľa očaril natoľko, že zmenil názor a byt si nechal pre seba. Viac info »

Plány

V projekte sme riešili zariadenie hotového bytového priestoru, dispozičné riešenie preto zostalo bez zmien. Do obývačky sme umiestnili rohovú sedaciu súpravu tak, aby poskytovala výhľad na vodu, to isté sme urobili s posteľou v spálni. Viac info »

Súvisiace projekty:

Apartmán s dvoma obytnými jednotkami, Eurovea

Nefunkčnú dispozíciu trojizbového bytu sme prerobili tak, aby mohol slúžiť dvom samostatným nájomníkom. Sú tu dve nočné zóny, každá má spálňu, úložné priestory a kúpeľňu s wc. Medzi bunkami sa nachádza spoločný vstupný a denný priestor.
Viac info »

Miniapartmán s galériou, Eurovea

Dvojposchodové štúdio je jednou z najmenších obytných jednotiek v polyfunkčnom komplexe Eurovea. Napriek obmedzenej pôdorysnej ploche bytu, ktorá je necelých 45 m², sa nám podarilo vytvoriť plnohodnotný obytný priestor pre dvoch ľudí.
Viac info »

UFO byt s posuvnou stenou, Eurovea

Pôvodne malo ísť o zariadenie bytu bez stavebných úprav. Výnimočné miesto vyžaduje adekvátne riešenie, preto sme všetko zbúrali a vytvorili UFO interiér s posuvnou stenou, aký vo vesmíre zatiaľ neexistuje.
Viac info »

Minimezonet, Eurovea

Náš druhý minimezonet v Eurovea sme navrhli kompletne odznova, preto je od svojho predchodcu krajší a vyladenejší. Interiérový dizajn na vysokej úrovni zodpovedá lukratívnej adrese. Štýlový a nadčasový interiér zvyšuje pridanú hodnotu bytu.
Viac info »

Projekt v médiach:

Pekné Bývanie, 02/2012, Zmena plánu, 76-81

Vo februárovom čísle 2012 magazínu Pekné Bývanie nájdete náš projekt Zariadenie bytu v Eurovea v Bratislave v článku "Zmena plánu" na stranách 76-81.
Viac info »

Projekt v blogu:

Čalúnené postele na mieru, návrh a výroba

Do väčšiny spálni používame postele, ktoré navrhneme aj realizujeme. Výroba na zákazku nám umožní vyrobiť posteľ akýchkoľvek rozmerov a nateriálov. Postele vyrobené na mieru sú kvalitné a ich cena je nižšia ako pri produktoch z obchodu.
Viac info »

Zeleň ako súčasť interiéru

V interiéroch používame zásadne živé rastliny v ich prirodzenej podobe. Majú pozitívny vplyv na psychiku aj zdravie človeka. Zároveň vytvárajú prirodzený protiklad k moderným materiálom a technológiam, ktoré navrhujeme do interiérov.
Viac info »


« Späť