Zariadenie bytu, Eurovea

Zariadenie bytu na prenájom sme navrhli komerčne a univerzálne, aby záujemcu na prvý pohľad oslovil. V projekte sme riešili návrh obývačky a spálne. Charizmatický priestor majiteľa očaril natoľko, že zmenil názor a byt si nechal pre seba.

Interiér bytu na prenájom sme navrhli komerčne a univerzálne, aby záujemcu na prvý pohľad zaujal. Charizmatický priestor nakoniec majiteľa očaril natoľko, že zmenil názor a byt si nechal pre seba. Návrh interiéru obsahoval zariadenie obývačky s kuchyňou, chodby a zariadenie spálne. Interiér sme doladili k zariadeniu a materiálom dodaným k bytu v rámci nadštandardu. Do bytu sme navrhli tapety, záclony, závesy, sedačku, posteľ, osvetlenie a stolíky. Materiály a farby sme vybrali tak, aby vynikol charakteristický prvok - neštandardná zelená tapeta, ktorú sme dali do obývačky aj spálne. Byt sa nachádza v Eurovea v Bratislave.

Obývačka so zelenou tapetou

Štýlová obývačka s výhľadom na Dunaj pôsobí útulne aj napriek jednoduchým a čistým tvarom. Televízor sme zapustili do nábytku tak, že pôsobia ako jeden celok. Skrinky pod televízorom ukrývajú hifi komponenty a slúžia ako kvetináč pre hydroponické rastliny. Rohová sedačka má sklopné operadlá, takže môže slúžiť ako posteľ.

Pozrite si aj ostatné Všetky Obývacie izby

Sedačka s výhľadom na Dunaj

Rohovú sedačku sme umiestnili tak, aby zo všetkých miest umožňovala výhľad na Dunaj, vďaka sklopným opierkam umožňuje nastavenie uhlu operadla. Luxusnú zelenú tapetu sme použili v obývačke aj spálne. K tapete sme doplnili koberec, ktorý farebne ladí s tapetou. Čierny konferenčný stolík má sklenený povrch.

Skrinka pre TV so živou rastlinou

Čierny panel televíznej skrinky sme zapustili do jednej úrovne s obrazovkou televízora, pri vypnutom televízore splynie obrazovka so skrinkou. Do skrinky sme okrem televízora zabudovali aj predné reproduktory domáceho kina. V predĺženej bielej časti televíznej skrinky sú hydroponické kvetináče so živou rastlinou.

Viac informácií nájdete v našom blogu: Zeleň ako súčasť interiéru

Sklopná rohová sedačka

Rohová sedačka má každý diel samostatne sklopný, čo umožňuje prispôsobenie uhlu sedenia a pohodliu obyvateľov. Hoci nejde o klasickú rozťahovaciu sedačku, opierky je možné sklopiť do vodorovnej polohy, kedy sedačka poslúži ako príležitostná posteľ pre dvoch ľudí. Posteľ v spálni sme navrhli a vyrobili z rovnakej látky ako táto sedačka.

Kuchyňa

Keďže kuchyňa bola dodaná k bytu a bola pekná a funkčná, nebolo dôvod na nej niečo meniť. Naopak, materiály a farby kuchyne sme považovali za východiskové pri výbere ostatných zariaďovacích predmetov. Podľa materiálov kuchyne sme zvolili aj jedinečnú zelenú tapetu, ktorú sme použili vo všetkých izbách bytu.

Živá hydroponická rastlina v skrinke pod televízor

Živú rastlinu do interiéru pri Dunaji sme použili ako protipól k elektrickým zariadeniam v byte, ktorú produkujú elektromagnetický smog. Rastlinu sme umiestnili do hydroponických kvetináčov, ktoré sme ukryli do predĺženej časti spodnej televíznej skrinky. Rastlina vyžaduje minimálnu starostlivosť, preto je vhodná aj do bytu na prenájom.

Viac informácií nájdete v našom blogu: Zeleň ako súčasť interiéru

Spálňa s výhľadom na Dunaj

Luxusnú spálňu na Dunajskom nábreží sme navrhli tak, aby tvorila jeden celok so zvyškom bytu. Na stenu za posteľ sme dali tapetu, ktorá dáva izbe charizmu a chráni stenu za posteľou. Posteľ sme vyrobili na mieru z rovnakej látky ako sedačka v obývačke. Nenápadné sádrové lampy na stenách cez deň pôsobia ako súčasť steny.

Viac informácií nájdete v našom blogu: Čalúnené postele na mieru

Pozrite si aj ostatné Všetky Spálne

Zariadenie spálne

Zariadenie spálne sme riešili podobne ako zariadenie obývačky. Navrli sme sem posteľ s nočnými stolíkmi, nástenné a nočné lampy, závesy, záclony a tapetu. Posteľ sme nechali vyrobiť na mieru z látky, ktorú sme získali od výrobcu sedačky, čím sme dosiahli úplné zladenie materiálov. Spálňa má trvalý výhľad na Dunaj.

Deliaca stena zo skla

Sklenená deliaca priečka medzi obývačkou a predizbou dala bytu veľkorysosť a vzdušnosť. Na steny v predizbe sme nalepili zrkadlá, čo jej plochu opticky znásobilo.

fotografie: Dano Veselský


Prehľadávaj

Priestory

Rozloha

Cena

vlastnosti