Malometrážny bungalov, Čierna Voda

Malý a lacný bungalov má univerzálne použitie - môže byť izolovaný, dvojdom aj v radovej zástavbe. Vďaka pôdorysu s minimum chodieb má 4-izbový dom pri celkovej ploche 95 m² dennú časť 42 m². Takáto obývačka zvyšuje cenu domu.

Malý a lacný bungalov môže byť samostatne stojaci, dvojdom aj v radovej zástavbe. Vďaka pôdorysu s minimom chodieb má tento 4-izbový dom pri celkovej ploche 95 m² dennú časť 42 m². Obývačka tejto veľkosti je vzhľadom na veľkosť domu nadštandardná a dáva mu pridanú hodnotu. Pôdorys domu sme navrhli univerzálne, aby bol dom flexibilný a použiteľný pre všetky spôsoby výstavby. Dom je možné postaviť na pozemku s minimálnou šírkou 10 metrov pri radovej zástavbe, pri izolovanej výstavbe treba počítať s predpisanými odstupmi od susedov, ktoré môžu byť až 3,5 metra na každú stranu. Dispozícia domu je rozdelená na vstupné priestory, dennú a nočnú zónu. Pre maximálnu efektivitu využitia priestoru sme domu nenavrhli samostatný šatník, ale do každej spálne sme navrhli takmer 4 metrovú šatníkovú skriňu, ktoré spolu odpovedajú samostatnému skladu o veľkosti  8 m².

Malometrážny bungalov ako samostatne stojaci (izolovaný) dom

Malometrážny bungalov je možné postaviť aj ako samostatne stojaci (izolovaný) dom. V prípade samostatnej výstavby je minimálna šírka pozemku 17 m (3,5 + 10 + 3,5) pri 3,5 metrových odstupoch od suseda.

Malometrážny bungalov v radovej zástavbe

Bungalov je možné použiť ako rodinný dom do radovej zástavby pri šírke pozemku 10 m. Dĺžka domu je necelých 13 m, čo znamená minimálnu dĺžku (hĺbku) pozemku 20m, pokiaľ bude parkovanie mimo pozemku. Pri parkovaní na pozemku je dĺžka 22m.

Malometrážny bungalov ako dvojdom

Malometrážny bungalov je možné postaviť aj ako dvojdom. V prípade dvojdomu je minimálna šírka pozemku 27m (3,5 + 10 + 10 + 3,5). Pri výstavbe ako dvojdomy je možné domy skladať vedľa seba, alebo ich radiť zrkadlovo otočené.


Prehľadávaj

Kategória

Rozloha

Cena

vlastnosti