Vzorový byt v konzervatívnom dizajne, Rezidencia Blumentál, Bratislava

Návrh interiéru vzorového bytu v obytnom súbore Blumental sme vytvorili v konzervatívnom dizajne, ktorý zaujme útulnou atmosférou. Zemité farby, prírodné materiály, veľa skutočného dreva a oblé tvary na nábytku robia jemný interiér, v ktorom sa budete cítiť ako doma. Byt má predizbu, z ktorej je prístupný samostatný sklad s práčkou, dennú zónu, dve spálne, jednu kúpeľnu a jedno samostatné wc.

Oblé línie pre jemný prvý dojem

Ostrý dojem z pravouhlých stien sme zmäkčili dreveným obkladom v oblých tvaroch, ktorý sa tiahne od predizby až do kuchyne. Majiteľ tak získa od prvého kontaktu s bytom jemný úvod a je plynulo vedený do dennej zóny. V časti predizby sme do drevenej priečky integrovali dvere do šatníka. Oblé prvky robia byt výnimočným a stali sa jeho charakteristickým prvkom.

Kuchyňa s oblými hranami

Dreveno-biela kuchyňa tvorí jeden celok s obkladom v predizbe - predstavuje jeho voľné pokračovanie v dennej časti bytu. Drevené časti kuchyne z dubovej dýhy sme na krajoch zaoblili, takže denný a vstupný priestor pôsobia mäkko a jemne. Pre zachovanie čistých línii kuchyne sme navrhli všetky spotrebiče ako vstavané.

Pozrite si aj ostatné Všetky Kuchyne

Obývacia izba vzorového bytu

Obývacia časť vzorového bytu predstavuje zmes rôznych značiek, ktoré sme starostlivo vybrali, takže spolu ladia a robia harmonickú atmosféru. Na podlahe priestor vymedzujú koberce, ktorými sme ju zároveň spríjemnili a oteplili. Interiér dopĺňa moderná interpretácia klasického lustra.

Pozrite si aj ostatné Všetky Obývacie izby

Hlavná spálňa

Rodičovskú spálňu vzorového bytu sme navrhli v podobnom dizajne ako dennú zónu, použili sme tu rovnakú šedú tapetu so zlatým vzorom a rovnaký čierny luster. Priestor okrem postele a skrine neobsahuje nič navyše. Látková posteľ, koberce, záclony v neutrálnych farbách spolu s drevenou podlahou robia spálňu mimoriadne príjemnou a oddychovou.

Pozrite si aj ostatné Všetky Spálne

Študentská izba s Ikea nábytkom

Študentskú izbu vo vzorovom byte sme navrhli v neutrálnom monochromatickom dizajne, takže vyniká drevo na podlahe, posteli a výrazná červená stolička za pracovným stolom. Na stenu sme navrhli tapetu s motívom Hviezdnych vojen. Nábytok je prevažne IKEA, pretože je cenovo dostupný a flexibilný.

Pozrite si aj ostatné Všetky Detské izby

Kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom

Hlavnú kúpeľňu sme navrhli v šedobielom dizajne, ktorý je nadčasový a bude trvalo pekný. Obsahuje umývadlo, vaňu, sprchový kút s murovaným schodíkom na sedenie a záchod. Na podlahu a steny v kontakte s vodou sme navrhli šedý gres, na ostatné časti sme použili biely vodeodolný náter. Kúpeľňa obsahuje skryté úložné priestory po pravej strane od toalety.

Pozrite si aj ostatné Všetky Kúpeľne

Záchod

Toaleta hostí svojim dizajnom odpovedá hlavnej kúpeľni a zvyšku bytu. Na steny a podlahy sme navrhli rovnaký gres šedej farby, takže pôsobí jednoliato a minimalisticky. Stenu nad prímurovkou s geberitom sme vyplnili skrinkou na mieru, ktorá inak nevyužitý priestor využivá na maximum. Drevená dýha na dvierkach skrinky je rovnaká ako vo zvyšných častiach bytu. Zrkadlo so zaoblenými hranami reaguje na zaoblenú kuchyňu v dennej zóne.

Fotografie: Tomáš Manina


Prehľadávaj

Priestory

Rozloha

Cena

vlastnosti