O nás

Prvá verzia osobnej stránky rules.sk bola spustená v roku 2007 počas pôsobenia Rudolfa Lesňáka v Architekturbüro Reinberg vo Viedni a obsahovala jeho životopis, školské práce a súťaže. Po návrate v roku 2010 zakladá ateliér RULES, ktorý sa rozširuje o ďalších architektov, ktorí priniesli svoje vlastné názory a vkus. Výsledkom je širokospektrálna tvorba, ktorú spája čistota a nadčasovosť. Momentálne máme 20 architektov a vyše 200 realizácii. Naše kancelárie si môžete pozrieť tu: RULES ateliér, Ružinov, Bratislava

2007 / 1 osoba / garzónka 15 m²

Na prvých projektoch sa pracovalo po večeroch v garzónke v Bratislave v Ružinove. Už tu sa objavili charakteristické znaky našich budúcich ofisov. Zavesené monitory, stoly na konzole a zeleň nás sprevádzajú doteraz.

2007 / web 1.0

Prvý rules.sk bol zameraný na osobnú prezentáciu a obsahoval školské projekty a súťaže. Svojpomocne zhotovený web bol jednoduchý, prehľadný a nadčasový. A oslovil prvých klientov, ktorí nám pomohli v rozbehu.

2010 / 3 ľudia / ateliér 15 m²

Naše druhé pôsobisko a zároveň prvý skutočný ofis bol v bývalej škôlke v bratislavskej Petržalke. Kancelária mala rovnakú plochu ako garzónka, ale boli sme traja a už sme vyzerali ako firma.

2011 / 5 ľudí / ateliér 45 m²

Rastúci dopyt po našich službách nás prinútil hľadať väčšie priestory, ktoré sme našli v polyfunkčnej budove v Petržalke. Po polroku sme sa tu rozhodli ostať, navrhli sme si nový interiér a objednali záclony. O polroka sme sa sťahovali.

2011 / Web 2.0

Konečne sme mali dostatok obsahu na vytvorenie webovej prezentácie. Nový web bol jednoduchý a logický s originálnou prezentáciou projektov, ktorou sme štýlom blogu komunikovali našu prácu nielen architektom.

2012 / 8 ľudí / ateliér 90 m²

Po rokoch v Petržalke sme späť v Ružinove. Nový priestor v polyfunkčnej budove sme prerobili podľa seba ešte pred nasťahovaním. Bolo nás šesť a boli sme v tom, že nám kancelária s desiatimi pracovnými miestami bude stačiť navždy.

2012 / Web 2.1

Web po redizajne má širšie obrázky, vyladené menu a nové logo.

2015 / 17 ľudí / ateliér 190 m²

Dopyt po našich službách stále rástol a my sme potrebovali stále viac miesta. Vyriešili sme to rozšírením do vedľajšieho priestoru. Celková kapacita 21 pracovných miest.

2015 / Web 3.0

Konečne fullscreen web.

2016 / 21 ľudí / ateliér 230 m²

Našim posledným rozšírením je vstupný priestor, ktorým sme získali novú zasadačku a tri pracovné miesta.

Ak chceš vedieť viac o našich priestoroch, môžeš nás navštíviť alebo kliknúť RULES ateliér, Ružinov, Bratislava