kuchynky

Hlavná zasadačka s kuchynkou

Zasadačku s kuchynkou sme navrhli v zadnej časti kancelárie v prospech pracovísk pri oknách. Zasadačka obsahuje projektor a konferenčný set Bene. Jednoduchá biela kuchynka bola zrealizovaná v našich začiatkoch a napriek optimalizovanej cene funguje rovnako ako v rokoch svojho vzniku. Podobne ako zvyšok priestoru, ktorý je jednoduchý a nadčasový, takže ho netreba ani nebude treba meniť.

Projekt: RULES ateliér, Ružinov, Bratislava

Chillout s kuchynkou

Oddychová zóna s kuchynkou sa nachádza v najtmavšej časti pôdorysu, preto sme použili svetelný strop s rovnomerným svetlom podobným tomu z oblohy. Kuchynka má dvierka z kefovanej dýhy a nerezovú pracovnú dosku. Jej súčasťou je barové sedenie, ktoré prechádza do atypickej rozťahovacej sedačky s úložným priestorom, ktorý slúži ako špajza. 

Projekt: RULES ateliér, Ružinov, Bratislava

Kuchyňa

Kuchynka pre zamestnancov pozostáva z vysokej zostavy bielych skriniek, bieleho kuchynského ostrova a stolovania z masívneho dreva. Biele vysoké skrinky sme vyskladali z typových skriniek. Kuchynský ostrov, lavice a jedálenské stoly sme navrhli a vyrobili na mieru. Útulnú takmer domácu atmosféru zvýrazňuje drevený vzor na linoleu. V blízkosti kuchyne sa nachádza chillout zóna pripravená poskytnúť miesto na poobednú siestu.

Projekt: Interiér administratívnej budovy, Malacky

Chcem návrh interiéru

Prehľadávaj

Obytné miestnosti

Administratíva