Návrh obývačky s kuchyňou, Meinl Residence, Bratislava

Jemný interiér malého bytu s nádychom romantiky sme navrhli pre mladý pár, ktorému splnil predstavy o bývaní. Teplé zemité farby a správna kombinácia typového a atypického nábytku dávajú priestoru pohodovú oddychovú atmosféru.

Jemný interiér malého bytu s nádychom romantiky sme navrhli pre mladý pár, ktorému splnil predstavy o bývaní. Teplé zemité farby a správna kombinácia typového a atypického nábytku dávajú priestoru pohodovú oddychovú atmosféru. V návrhu sme zariadili vstupnú a dennú zónu, ktoré tvoria jeden priestor, preto je ich optické zjednotenie logické a správne.

Útulný denný priestor

Denný priestor tvorí kuchynská zostava, jedálenský stôl a obývačkové sedenie. Rohová sedacia súprava je vyrobená na mieru, aby malú obývačku čo najlepšie využila. Na stranu sedačky smerom do kuchyne sme navrhli skrinku na knihy a príručné odkladanie predmetov. Sklenený konferenčný stolík si zobrali majitelia z predošlého bytu.

Pozrite si aj ostatné Všetky Obývacie izby

Pohľad z obývačky do kuchyne

Obývacia časť dvojizbového bytu má skromné rozmery, v záujme jej optimálneho využitia sme sedačku aj väčšinu nábytku navrhli a zrealizovali na mieru. V obývačke sme namiesto plne vstavaného nábytku použili samostatné solitérne prvky, takže interiér pôsobí jedinečne a zároveň ponecháva priestoru vzdušnosť a necháva ho voľne dýchať.

Jedálenské sedenie s kruhovým stolom

Kruhový jedálenský stôl pre 4 osoby sa nachádza medzi obývačkou a kuchyňou. Jeho polohu definuje jediné závesné svietidlo v interiéri. Okrúhly tvar stola nevytvára v úzkom priestore bariéru a zachováva jeho vzdušnosť. V celom byte sme použili drevenú parketovú podlahu, ktorá priestor opticky zjednocuje.

Kuchynská zostava s uzavretými dvierkami

Jednoduchá plne vstavaná kuchyňa je na rozdiel od obývačky navrhnutá presne podľa rozmerov priestoru, aby maximalizovala jeho využiteľný potenciál. Uzavreté úložné priestory a vstavané spotrebiče dávajú kuchyni čistotu a eleganciu. Neutrálna biela farba necháva vyniknúť členenie dvierok, ktoré je funkčné a zároveň záujímavé.

Pozrite si aj ostatné Všetky Kuchyne

Fotografie: Dano Veselský


Prehľadávaj

Priestory

Rozloha

Cena

vlastnosti