Návrh vzorového bytu, Arboria park Slnečná, Trnava

Interiér vzorového bytu sme navrhli ako jednoduchý a ľúbivý priestor bez rýchlo opozerateľných trendových prvkov. Nábytok na mieru využíva každý centimeter plochy a necháva dostatok miesta pre každodenný život budúcich obyvateľov.

Počas riešenia súkromného bytového interiéru naša práca zaujala developera, ktorý nám zveril návrh interiéru vzorového bytu do svojho ďalšieho projektu. Všetky priestory okrem kúpeľne sa podarilo zrealizovať rovnako, ako na vizualizáciach.

Návrh (vizualizácia) bielodrevenej kuchyne vzorového bytu

Kuchyňu vzorového bytu sme navrhli tak, aby obsahovala dostatok úložných priestorov a tým eliminovala častý problém malých bytov, ktorým býva ich všeobecný nedostatok. Vysoké skrinky sme umiestnili proti oknu, aby neuberali svetlo a nenarúšali vzdušnosť dennej časti. Druhá časť kuchyne je založená na kontraste bielych skriniek a čiernej sklenenej zásteny.

Viac informácií nájdete v našom blogu: Vizualizácia alebo realizácia?

Návrh (vizualizácia) priehľadu do predizby vzorového bytu

V menších bytoch sa snažíme priestory opticky zjednocovať tak, aby sa ich plochy pocitovo spájali a tým zväčšovali. Drevený kubus obsahuje zo strany dennej časti kuchynské skrinky, zo strany predizby šatník. Rovnaký materiál kubusu zlučuje dennú zónu a predizbu do jedného veľkého priestoru.

Návrh (vizualizácia) vzorovej obývačky

Vzorová obývačka obsahuje pohodlnú sedačku v šedej látke, ktorá je neutrálna a prenecháva dominanciu drevenému dekoru na parketách aj skrinkách. Svetložltá stena za sedačkou dáva priestoru útulnejšiu atmosféru bez toho, aby na seba pútala príliš pozornosti. Koberec opticky aj pocitovo delí obývačkové sedenie od denného priestoru.

Návrh (vizualizácia) vzorovej predizby

Zádverie sme navrhli ako veľkorysý uvítací priestor, ktorý obsahuje len stojanový vešiak a taburetku na sedenie. Zvyšok úložného priestoru obsahuje šatník, ktorý sme navrhli s obkladom v drevenom dekore, ktorý prechádza až do kuchyne a tvorí jej súčasť. Drevený kubus sa funkčne odlišuje od zvyšku bytu a opticky zväčšuje a predlžuje dennú zónu.

Návrh (vizualizácia) vzorovej spálne

Do vzorovej spálne sme navrhli úložný priestor v podobe bielych šatníkových skríň na celú výšku miestnosti. Hlavným prvkom izby je manželská posteľ, ktorej čelo predstavuje nástenný obklad z rovnakých parkiet ako na podlahe. Svieži a optimistický nádych dodala spálni zelená stena, teplosť a útulnosť biely koberec po celej dĺžke postele.

Návrh (vizualizácia) vzorovej kúpeľne s keramickým obkladom v drevenom dekore

Dizajn vzorovej kúpeľne sme navrhli z keramických obkladov v drevenom dekore, ktorým sme obložili podlahu aj steny. Vďaka rozumnému pomeru obložených "drevených" a bielych plôch získala kúpeľňa čistý a zároveň útulný charakter. Vzhľadom na náš neskorý vstup do projektu náš návrhu kúpeľne nestihol byť realizovaný.


Prehľadávaj

Priestory

Rozloha

Cena

vlastnosti