Rodinná vila vo svahu Záhorské sady, Bratislava

Najradšej navrhujeme rodinné domy, ktoré majú slúžiť ako trvalé bývanie navždy. Pri takýchto domoch si dávajú majitelia na požiadavkách naozaj záležať, vyžadujú minimum kompromisov a my robíme všetko preto, aby sme ich čo najlepšie splnili. Ak majú majitelia za sebou bývanie v rodinnom dome, tým lepšie, pretože presne vedia, čo od domu očakávajú.

Rodinná vila v Záhorskej Bystrici bude plniť funkciu trvalého bývania a tomu zodpovedá jej štandard. Najradšej by sme kreslili bungalov, ale keďže sa dom nachádza na svahovitom pozemku, vyťažili sme z neho maximum a funkcie domu rozdelili na tri výškové úrovne.

 Na vrchnom podlaží v úrovni príjazdovej komunikácie sa nachádzajú vstupné priestory, garáž a pracovňa. Ťažiskové priestory domu, dennú zónu a spálňu, sme umiestnili na jedno podlažie na strednú úroveň, vďaka čomu sa bude dať v dome väčšinu času fungovať bez behania po schodoch. V najnižšej úrovni sa nachádza detská zóna, ktorá pozostáva z obývačky a dvoch samostatných izieb s vlastnými kúpeľňami.

Interiér


Prehľadávaj

Kategória

Rozloha

Cena

vlastnosti