Rodinný dom na rohovom pozemku, Bratislava

Individuálny rodinný dom na rohovom pozemku maximálne využíva regulatívy a sklon v prospech architektúry a fungovania v interiéri. Dom má tri úrovne - v suteréne sa nachádza garáž a príslušenstvo, na prízemí je vstup, denná zóna a hlavná spálňa. Na poschodí sú dve izby s vybavením. Dom sme navrhli tak, aby poskytoval výhody bungalovu - všetky dôležité obytné miestnosti, denná zóna a hlavná spálňa, sa nachádzajú na rovnakej výškovej úrovni. Charizmatická architektúra odpovedá vnútorným priestorom domu, dominantnou časťou je denná zóna so zaoblenými oknami, ktorá poskytuje majiteľom exkluzívny zážitok z pobytu v nej.

Architektúra

Vzhľadom na exponovanú polohu stavby sme si dali záležať na architektúre, ktorá je výrazná, ale zároveň dotiahnutá do detailov, takže na prvý pohľad upúta, ale na druhý nesklame. Vo svojej podstate ide o funkcionalistickú stavbu s kompozíciou, ktorá vychádza z vnútorných funkcii jednotlivých zón.

Interiér

Interiér drží krok s exteriérom, ale na rozdiel od architektúry ho budú vnímať len majitelia. Dizajn interiéru pozostáva zo značiek renomovaných výrobcov, ktorým dôstojne sekunduje individuálny nábytok na mieru s dômyselnými detailami, takže okrem individuálnemu výrazu je aj maximálne praktický.


Prehľadávaj

Kategória

Rozloha

Cena

vlastnosti