Curtain Services Showroom, Light Park, Bratislava

Predajňa záclon, roliet a textílii sa nachádza v Light Parku v Bratislave. Základným motívom návrhu bolo vytvorenie showroomu s použitím reálnych vzoriek v realných veľkostiach na reálnych predmetoch. Navrhli sme jej interiér, ktorý príjemný a neutrálny, aby nechal vyniknúť svoju podstatu. V tomto duchu sme vybrali aj jednotlivé zariaďovacie predmety, ktoré sú jednoduché a nenápadné, takže nechajú maximum pozornosti zákazníka pre interiérové tienenie.

Funkčné použitie vzoriek

Keďže na výber veľkoplošných prvkov do interiéru malé vzorky nestačia, rozhodli sme sa použiť vzorky záclon v životnej veľkosti - navrhli sme ich na oddelenie centrálne umiestnených sedení. Závesy a záclony tak získali okrem vzorkovej ja praktickú funkciu, zákazníci získajú zážitok zo záclon v skutočných veľkostiach pri skutočnej prevádzke.

Malé konferenčné sedenia

Do priestoru sme umiestnili viacero konferenčných sedení, ktoré slúžia na stretnutia so zákazníkmi. Na steny samostatnej zasadačky sme navrhli výrazné tapety, aby pôsobila ako iný, samostatný svet. Ostatné sedenia sme navrhli do centra kruhov, ktoré obkolesujú záclony a závesy, takže sú naozaj v centre diania.


Prehľadávaj

Priestory

Rozloha

Cena

vlastnosti