Predajňa hokejovej výstroje Bauer, OC Danubia, Bratislava

Návrh hokejovej predajne Bauer sme vytvorili na mieste bývalej predajne so zvieratami. V priestore sme menilii všetko okrem podlahy, ktorú sme ponechali na želanie investora. Pri čiernom strope vyniká ledkové osvetlenie navrhnuté a vyrobené špeciálne pre tento priestor, ktoré prípomína čiary ihriska. Predajňa obsahuje umelú ľadovú plochu a špeciálny 3D skener nôh.

Kruhový stojan na korčule s 3D scannerom nôh

Uprostred predajne sa nachádza okrúhly kus nábytku, ktorý tvarom pripomína hokejový puk. Prvok sme umiestnili do centra priestoru, po obvode slúži ako výstavná plocha pre korčule, vo svojom vnútri ukrýva lavice na sedenie a 3D skener nôh. Dominantné postavenie kruhu zvýrazňuje kruhový luster.

Pokladničný pult

Nad pokladničný pult, ktorý sa nachádza pri vstupe do predajne, sme navrhli plošné led svietidlo s difúznym zdrojom svetla. Plocha svietidla kopíruje plochu pultu, čím zvýrazňuje jeho postavenie v interiéri.

Svietidlá z hokejok

Na osvetlení sme si dali záležať, okrem reflektorov po obvode predajne sú všetky svietidlá navrhnuté a vyrobené na mieru. Nad dominantné prvky interiéru sme navrhli špeciálne led svietidlá s difúznym svetlom. Tienidlá sme vytvorili zo skutočných hokejok.

Strelecká plocha

V rohu dispozície sa nachádza umelá ľadová plocha s meraním rýchlosti strely na bránku.

Regálové a výstavné systémy

Fotografie: Tomáš Manina


Prehľadávaj

Priestory

Rozloha

Cena

vlastnosti