Runway Cafe, Bory Mall, Bratislava

Dominantnú polohu najväčšej kaviarne v nákupnom centre sme preniesli aj do interiéru, ktorý má prilákať návštevníkov už v okamihu vstupu do centra. Neutrálny návrh kaviarne pôsobí decentne a necháva vyniknúť prvky, na ktoré chceme upozorniť.

Návrh (vizualizácia) hlavného barového a výdajného pultu kaviarne

Dominantný barový pult sa nachádza pri vstupe do kaviarne v nefajčiarskej zóne na mieste, z ktorého má personál prehľad o pohybe hostí a zároveň môže promptne obslúžiť tých, ktorí chcú kávu so sebou. Červená farba pultu jednoznačne definuje jeho dominantnú polohu a pri pohľade z vonka dáva priestoru charakter.

Návrh (vizualizácia) fajčiarskej časti kaviarne

Fajčiarska časť kaviarne je od ostatných priestorov stavebne oddelená sklenenou zástenou. Monochromatické zariaďovacie predmety nechávajú vyniknúť dominantný červený bar a drevenú podlahu. Guľové svietidlá dávajú kaviarni intímnu asmosféru a nechávajú vyniknúť svietidlá, ktoré tvarom pripomínajú lietadlo.

Návrh (vizualizácia) priehľadu z kaviarne na terasu

Prirodzené presvetlenie kaviarne zabezpečuje sklenená fasáda, ktorá sa tiahne na jednej z dlhších strán priestoru. V nefajčiarskej časti kaviarne má fasáda dvere na terasu. Dostatok prirodzeného svetla spolu so svetlými prírodnými materiálmi dáva kaviarni optimistickú a živú atmosféru, ktorá je dôležitá hlavne pre veľkosť kaviarne.


Prehľadávaj

Priestory

Rozloha

Cena

vlastnosti