Veľkometrážny byt s terasou, Kondomínium, Bojnice

Veľkometrážny byt v kondomíniu vznikol spojením dvoch stometrových bytov. Transparentná dispozícia spôsobuje prelínanie pobytových zón, ktoré sú funkčne oddelené, ale opticky prepojené. Veľká terasa dennej časti má výhľad na zámok.

Interiér sme začali riešiť v čase, keď už bola stavba postavená, preto sme vrámci stavebných prác museli rozvody elektriny, vody a podlahového kúrenia vymeniť za nové. Taktiež sme zlikvidovali všetky pôvodné priečky a vymurovali ich nanovo.

Odstránenie priečok a poterov

Riešený priestor boli pôvodne dva samostatné byty s nepoužiteľnými dispozíciami, preto nebolo možné zachovať nič z existujúcich priečok a rozvodov. Konštrukciu domu tvorí železobetónový skelet, ktorý umožňil zbúranie všetkých priečok. Pôvodné byty mali hotové rozvody podlahového kúrenia, ktoré sme odstránili a zrealizovali podľa novej dispozície.

Holobyt pred montážou stolárskych výrobkov

Byt pred montážou stolárskych výrobkov vyzerá otvorene, je to spôsobené tým, že vnútorné priečky, ktoré neobsahujú rozvody vody ani elektroinštalácie, sme navrhli ako stolárske výrobky, ktoré sa montujú zároveň s montážou kuchyne a ostatného atypického nábytku. Toto riešenie zväčšuje flexibilitu dispozície do budúcnosti.


Prehľadávaj

Priestory

Rozloha

Cena

vlastnosti