Luxusný dvojizbový byt, Riverpark, Bratislava

Luxusný byt v Riverparku s mramorovou podlahou bude slúžiť na prenájom pre náročných klientov. V návrhu sme sa vyhli okázalým gýčom a vytvorili skutočne luxusný priestor zo skutočných materiálov v tých najluxusnejších prevedeniach.

Návrh (vizualizácia) drevenej kuchynskej zostavy s čiernym ostrovom

Minimalistická kuchynská zostava pozostáva z kefovanej dubovej dýhy na vysokých skrinkách a čiernej hmoty kuchynského ostrova. Vysoké skrinky tvoria s dverami do šatníka jednoliatu drevenú stenu, ktorá dennú a nočnú zónu symbolicky rozdeľuje. Stena je jediným dreveným prvkom v dennej zóne a okrem ohraničenia ho aj otepľuje.

Návrh (vizualizácia) obývačky s čiernym jedálenským stolom

Dennej zóne dominuje čierny jedálenský stôl so šiestimi čiernymi stoličkami, ktorého polohu podporuje zavesený čierny luster. Obývaci priestor vymedzuje rohová sedačka zo svetlej látky, ktorú pri jedálenskom stole dopĺňa pohodlné kreslo s výhľadom na Dunaj. V obývačke pod televíznou skrinkou sme mramorovú podlahu vytiahli nad stenu po úroveň skrinky.

Návrh (vizualizácia) spálne so šatníkom a kúpeľňou

Vstup do nočnej časti je cez šatník so vstavanou skriňou, z ktorého je prístupná spálňa a kúpeľňa. Čiernobiela kombinácia vytvára s hnedým mramorom a kefovanou dubovou dýhou atmosféru útulného luxusu. Miestnosti sú oddelené priečkami zo skla, cez spálňu tak preniká denné svetlo do šatníka aj kúpeľne. Sklo je možné zatemniť závesmi.

Návrh (vizualizácia) mramorovej kúpeľne so sprchovým kútom a vaňou v jednom celku

Priestranná mramorová kúpeľňa tvorí luxusné hygienické jadro nočnej zóny bytu. Funkčne sme ju rozdelili na dve časti, prvú tvorí vaňa so sprchovým kútom, ktoré od zvyšku kúpeľne oddeľuje sklo, takže zvyšok kúpeľne zostane pri akomkoľvek použití v suchu. Druhá časť obsahuje umývadlo a toaletnú misu s odsávaním. Vďaka priečke zo skla dostáva kúpeľňa dostatok svetla zo spálne.


Prehľadávaj

Priestory

Rozloha

Cena

vlastnosti