Predajňa a showroom Lenovo, Digital Park Einsteinova, Bratislava

Showroom Lenovo v Bratislave sa nachádza v sklenenom parteri Digital Parku v Bratislave. Predajňa je prvou na Slovensku s novou pestrou farebnosťou podľa nového dizajnmanuálu. 

Prepojenie interiéru s exteriérom

Cez sklenené plochy príjma interiér dostatok denného svetla a zároveň je viditeľný z exteriéru. Šikmá presklená fasáda tvorí kontrast k pravouhlým pultom s notrebookmi. Každý z pultov má rovnaký tvar a rôzne farby, ktoré sme prevzali s dizajnmanuálu.

Farebnosť

Farby, ktorých v tomto interiéry nie je málo, fungujú s prirodzeným aj umelým svetlom. V poobednajších hodinách počas slnečných dní pôsoba aj neprirodzené farby prirodzene. 

Pohľad na servisné oddelenie predajne

Nové ostrovy na produkty

Ostrovy a farebnosť nového Lenova majú nový hranatejší dizajn a tiež farby, ktoré sú pestrejšie ako kedykoľvek.

Produkty pri okne

Do sklenenej časti viditeľnej z extreriéru sme navrhli ostrovy na produktry v rôznych farbách. Ostrovy fungujú ako podstavec pre pulty a zároveň ako výklad, pretože sú dobre viditeľné z exteriéru.

Dokonalé detaily

Všetok atypický nábytok na mieru sme vyrobili v kvalite s detailami, na ktorých sme si dali záležať. Zapustené elektronické cenovky, celopodsvietené logá a precízne spracovanie nábytku vyzerá, akoby sme ich robili stále.

Pohľad z exteriéru

Pohľad do predajnej časti showroomu

Pohľad z exteriéru

Predajný pult

Predajný pult s pokladňami sa nachádza v pravej časti predajne a vďaka farebným skrinkám predajni dominuje a návštevníkovi dáva jasne najavo, kde je sever. Vo farebných nikách sa nachádza doplnkový sortiment, ktorý je vhodné mať na očiach a poruke.

Servisný pult

Digital park Einsteinova

Priestory bratislavskej predajne Lenovo sa nachádzajú v administratívnom komplexe Digital Park v bratislavskej Petržalke v parteri jednej z budov. Súčasný dizajn predajne ladí s príjemnou architektúrou administratívnych budov.

Fotografie: Peter A. Sellar


Prehľadávaj

Priestory

Rozloha

Cena

vlastnosti