Prirodzený interiér pivárne pri pálenici, Stará Turá

Malá reštaurácia s pivárňou slúži pre občerstvenie ľudí z neďalekej cyklotrasy, klientov pálenice a pokrové turnaje miestnych obyvateľov. Útulný a teplý dizajn interiéru sme postavili na prírodných materiáloch v ich prirodzených prevedeniach.

Malá reštaurácia s pivárňou slúži pre občerstvenie ľudí z neďalekej cyklotrasy, klientov pálenice a pokrové turnaje miestnych obyvateľov. Útulný a teplý dizajn interiéru sme postavili na prírodných materiáloch v ich prirodzených prevedeniach. Z interiéru vyžaruje pokoj a pohoda, aby si hostia v domácej atmosfére vychutnali jedlo a nápoje z miestnej produkcie.

Flexibilná dispozícia pivárne

Špecializáciou reštaurácie budú hotové jedlá umiestnené na pulte v zadnej časti reštaurácie. Súčasťou pultu sú kachle na drevo, ktoré budú slúžiť na vykurovanie reštaurácie a udržiavanie teploty hotových jedál. Zvyšná časť priestoru pivárne je flexibilná.

Zádverie

Čierna stena s tabuľovou farbou v zádverí zobrazuje aktuálnu ponuku jedál, ktoré sú z lokálnych surovín a odpovedajú aktuálnym ročným obdobiam. Vďaka oknu v drevenom ráme v hornej časti steny prechádza drevený tŕamovy strop do hĺbky dispozície.  

Prirodzené materiály

Prírodné materiály v ich originálnych prevedeniach dotvárajú neformálny charakter interiéru. Priestor pôsobí uvoľnene až domácky, lokálne špeciality a nápoje tu budú hosťom chutiť rovnako, ako doma. Prírodné drevo na stenách, stoloch, skrinkách a trámoch kontrastuje so šedou liatou podlahou a čiernymi stoličkami.

Fotografie: Peter Čintalan


Prehľadávaj

Priestory

Rozloha

Cena

vlastnosti