Horský apartmán, Semmering - Stuhleck, Rakúsko

Lyžiarsky apartmán na prechodné ubytovanie sme navrhli z prírodných a odolných materiálov. V interiéri prevláda drevo, na podlahe sú masívne drevené parkety, skrine sú z dyhy, v kúpeľniach sme použili mozaiku z teakového dreva.

Dodávateľ stavby zrealizoval elektroinštalačné a vodoinštalačné rozvody, podlahové vykurovanie, potery, priečky, stropy a montáže podľa nášho projektu. My sme zabezpečili materiál do kúpeľní, osvetlenie, obklady, parkety a všetok typový aj atypický nábytok. Celková doba od začiatku projektu po odovzdanie bytu bola 10 mesiacov.

Deliace priečky a stropy zo sádrokartónu

Deliace priečky aj stropy boli realizované dodávateľom stavby domu podľa nášho návrhu. Konštrukčný materiál priečok je sádrokartón s dvojnásobným plášťom. Znížený podhľad zo sádrokartónu sme museli urobiť nad celým pôdorysom z dôvodu získania priestoru pre svetelné rozvody.

Parkety, obklady a dlažby

Na podlahu obytných miestností sme použili olejované masívne drevené parkety. V kuchyni, jedálni, chodbách a hygienických priestoroch je šedá veľkoformátová gresová dlažba. V obývačke sme pod gresový obklad na stene za televízorom vsunuli parkety, dosiahli sme čistejší detail styke steny a podlahy bez soklovej lišty.


Prehľadávaj

Priestory

Rozloha

Cena

vlastnosti