Predajňa a showroom Lenovo, Aupark SC, Košice

Predajňa do nákupného centra Aupark v Košiciach je prvou predajňou s novým logom Lenovo na Slovensku. Malému priestoru dominuje centrálny ostrov, ktorý vyniká a upriamuje pozornosť na svoj obsah. Po stranách sú skrinky s červenými nikami pre prezentáciu produktov.

Predajňa do nákupného centra Aupark v Košiciach je prvou predajňou s novým logom Lenovo na Slovensku. Malému priestoru dominuje centrálny ostrov, ktorý vyniká a upriamuje pozornosť na svoj obsah. Po stranách sú skrinky s červenými nikami pre prezentáciu produktov. V priestore sme navrhli všetko okrem podlahy odznova.

Pohľad na vstup

Dizajn predajne je výrazný a zároveň čistý, takže necháva vyniknúť obsah, ktorý ponúka. Vďaka vzdušnosti aj zvonka predajne. Čitateľná logika priestoru zjednodušuje orientáciu v predajni - naľavo sú mobily, v strede notebooky a napravo osobné počítače.

Symetrická kompozícia predajne

Symetrické rozmiestnenie prvkov v priestore podporuje dominantnú polohu centrálneho ostrova a pozornosť návštevníka upriamuje na jeho obsah. Dizajn pultu sme zrealizovali podľa dizajnmanuálu, v spodnej časti sú otvorené police pre produkty v obaloch, navrchu miesto pre notebooky.

Pohľad na predajný pult

Predajný pult sme navrhli v rovnakom červeno-bielom dizajne ako hlavný ostrov. Zvýšenú časť pultu sme navrhli tak, aby zakryla pracovný neporiadok na stole a nezakryla logo na monitoroch. Za bielymi dverami za pultom sa nachádza zázemie predajne.

Pokladničný pult s výhľadom

Kompozíciu prvkov sme navrhli tak, aby mali zamestnanci spoza pultu výhľad do obchodného centra a prehľad o celom priestore predajne bez mŕtvych uhlov. Takže majú všetko na očiach a v prípade potreby budú schopní promptne reagovať a pomôcť zákazníkom.

Centrálny ostrov so svietiacim logom Lenovo

Na centrálnom ostrove sme použili svietiace stĺpiky s novým logom Lenovo a samozrejme elektronické cenovky, ktoré sme zapustili do nábytku. Kolmá orientácia ostrova na priečelie dáva priestoru vzdušnosť a prehľadnosť už od vstupu.

Červené niky pre umiestnenie smartfónov

Po stranách predajne sme navrhli skrinky na celú výšku priestoru so zapustenými madlami. Skryté madlá nevidieť, takže skrinky pôsobia neviditeľne a upriamujú pozornosť na červené niky so smartfónmi a tabletmi. Pri pokladničnom pulte na police s doplnkovým tovarom.

Precízne remeselné spracovanie Lenovo ostrovov

Ostrovy sme vyrobili s precíznym spracovaním, ktoré viac pripomína renomovaný typový nábytok než stolársky výrobok na mieru a ešte k tomu zo Slovenska. Elektronické cenovky sme integrovali do nábytku, aby nevyzerali ako tácky.

Niky pre mobily s pohodlnou manipuláciou

Niky pre mobilné zariadenia sme pre komfortnú manipuláciu navrhli s otvárateľnými zadnými časťami, takže mobily je možné jednoducho pripojiť a káble ukryť. Elektronické cenovky sme zapustili do červených panelov vedľa smartfónov.

Fotografie: Peter Čintalan


Prehľadávaj

Priestory

Rozloha

Cena

vlastnosti