Advokátske kancelárie, Zvolen

Interiérový dizajn kancelárií sme navrhli útulne, aby sa v nich zamestnanci cítili príjemne, a zároveň reprezentatívne, aby zapôsobili na klientov. Do budovy sme navrhli kompletné interiéry - vstupné priestory, kancelárie, zasadačku aj ostatné priestory.

Interiérový dizajn advokátskych kancelárií sme navrhli útulne, aby sa v nich zamestnanci cítili príjemne, a zároveň reprezentatívne, aby zapôsobili na klientov. Do budovy sme navrhli všetky priestory - vstup, kancelárie, zasadačku aj všetky ostatné priestory. Budova bude slúžiť rodinnej firme, napriek tomu sme ju navrhli flexibilne, obe podlažia môžu fungovať ako samostatné prevádzky. Na fotografiách sú priestory, ktoré sú hotové a zrealizované podľa návrhu. Veríme, že ostatné pribudnú čoskoro.

Drevo a betón vo vstupnej hale

Vstupná hala predstavuje prvý priestor po vstupe do objektu. Je z nej priamo prístupná kancelária s podateľňou, zasadačka, trakt kancelárii na prízemí a otvorené schodisko vedúce na druhé nadzemné podlažie do exekútorského úradu. Základ dizajnu tvorí kombinácia betónu s masívnym drevom, ktoré sme doplnili neutrálnymi prvkami. Prvý dojem z interiéru advokátov tak navodzuje dojem dôstojného a vľúdneho prostredia.

Pozrite si aj ostatné Všetky vstupné priestory

Zasadacia miestnosť a kus afriky

Zasadačka advokátskej kancelárie obsahuje konferenčný stôl pre osem ľudí, skriňovú zostavu s akváriom a televízor. V takmer celočiernom priestore zasadačky sa jednotlivé čierne prvky prelínajú a vizuálne strácajú. Naopak, dominujú tu drevené prvky - konferenčný stôl a skriňová zostava s akváriom s cichlidami z jazera Malawi v Afrike. Nádrž a technika je prístupná z technickej miestnosti, čo je praktické, pretože celá údržba sa vykonáva zozadu.

Pozrite si aj ostatné Všetky konferenčné miestnosti

Schodisko s masívnymi lamelami

Železobetónové schodisko administratívnej budovy sa nachádza v jej vstupnej hale a tvorí charakteristický a najkrajší prvok interiéru. Schodisko ide cez dve podlažia a prepája vstupnú halu s horným poschodím. Betónové steny a schody splývajú s dlažbou, ktorú sme zámerne navrhli v rovnakej šedej ako steny. V šedom prostredí vynikajú prvky z masívneho dreva a to natoľko, že priestor schodiska menia na príjemný priestor.

Fotografie: Nora a Jakub


Prehľadávaj

Priestory

Rozloha

Cena

vlastnosti