Advokátske kancelárie, Zvolen

Interiérový dizajn kancelárií sme navrhli útulne, aby sa v nich zamestnanci cítili príjemne, a zároveň reprezentatívne, aby zapôsobili na klientov. Do budovy sme navrhli kompletné interiéry - vstupné priestory, kancelárie, zasadačku aj ostatné priestory.

Návrh (vizualizácia) kancelárie šéfa na prízemí

Najväčšia kancelária na prízemí bude slúžiť šéfovi a obsahuje pracovný stôl, konferenčné sedenie, kuchynku a úložný priestor. Interiérový dizajn kancelárie odpovedá jej významu, je založený na kontraste čiernej a prírodnej farbe dreva. Strohé tvary nábytku zjemňuje čiernobiela tapeta s motívom lesa na stene so vstupnými dverami.

Návrh (vizualizácia) kancelárie šéfky na poschodí

Najväčšiu kanceláriu na vrchnom poschodí sme navrhli pre šéfku. Návrh interiéru má menej kontrastov a teplé tóny, aby kancelária nepôsobila kancelársky, ale civilne a útulne. Priestor môže slúžiť ako plnohodnotný jednoizbový byt, obsahuje kuchyňu s jedálňou, kúpeľňu aj šatník. V konferenčnej časti je rozkladacia sedačka pre príležitostné spanie.

Návrh (vizualizácia) advokátskej kancelárie pre koncipientov

Návrh interiéru advokátskej kancelárie pre zamestnancov tvorí blok štyroch pracovných stolov uprostred dispozície. Pracovné miesta sú oddelené nízkymi paravánmi. Na jednej z dlhších stien je fototapeta, na protiľahlej úložné priestory. Na podlahu kancelárie sme zvolili kombináciu parkiet a koberca.

Návrh (vizualizácia) vstupných priestorov advokátskej kancelárie

Konzervatívny návrh vstupných priestorov reprezentuje účel budovy, sídlo advokátskej kancelárie. Na podlahu sme zvolili odolnú gresovú dlažbu pieskovo-šedej farby, na steny drevený obklad, ktorý dáva priestorom exkluzivitu a nádych vážnosti. Na vstupné priestory nadväzuje schodisko, ktoré sme navrhli v podobnom dizajne.

Návrh (vizualizácia) zasadacej miestnosti právnikov

Zasadacia miestnosť je jedným z najdôležitejších priestorov administratívnej budovy, pretože v nej budú tráviť klienti najviac času. Dizajn zasadačky sme navrhli konzervatívne bez rušivých prvkov, ktoré by mohli odpútavať pozornosť klientov. Akvárium zabudované v nábytku aj živá rastlina dávajú oficiálnemu priestoru ľudský rozmer.

Návrh (vizualizácia) dennej miestnosti s kuchynkou

Interiérový dizajn dennej miestnosti sme navrhli uvoľnene a neformálne, aby tu zamestnanci počas doby "vypli" a psychicky si oddýchli od kancelárskej práce. Jedálenský stôl v dennej miestnosti sme dimenzovali pre osem ľudí a je obklopený prírodou - na jednej strane sú stromy, na druhej drevený oblad a na tretej okno s výhľadom.

Návrh (vizualizácia) sanitárnych priestorov pre kancelárie

Hygienické vybavenie pre kancelárie sme navrhli jednoducho a účelne s minimom obkladaných plôch, čím sa nám podarilo udržať realizačné náklady na prijateľnej úrovni. Farebné prevedenie toaliet v šedobielych tónoch sme oživili obkladom tyrkysovej farby na stene za umývadlom a schodom ukrývajúcim podomietkový splachovací systém.


Prehľadávaj

Priestory

Rozloha

Cena

vlastnosti