Minimezonet, Eurovea

Náš druhý minimezonet v Eurovea sme navrhli kompletne odznova, preto je od svojho predchodcu krajší a vyladenejší. Interiérový dizajn na vysokej úrovni zodpovedá lukratívnej adrese. Štýlový a nadčasový interiér zvyšuje pridanú hodnotu bytu.

Návrh (vizualiácia) denného priestoru minimezonetu

Malý mezonet s funkciou dvojizbového bytu má dve úrovne. Na nižšej sa nachádza vstupný priestor, kúpeľňa a denná zóna so svetlou výškou cez dve podlažia. Na poschodí je spálňa. Zvýšená denná časť dáva priestoru vzdušnosť a jedinečnú atmosféru, takže ju stačilo doplniť neutrálnym nábytkom, ktorý tento pocit nepotláča, ale zvýrazňuje.

Návrh (vizualiácia) obývačky minimezonetu

Obývačka s oknom na celú výšku má dostatok svetla, za jej dominantu sme preto vybrali tmavú šedo-čiernu stenu cez dve podlažia. Stena dáva bytu charakter a vďaka nej vyniká farebná sedacia zostava a biele časti interiéru. Súprava sedačiek a stolíkov funguje v rôznych konfiguráciach, po prisunutí barových stoličiek je v dennej časti 7 miest na sedenie.

Návrh (vizualiácia) priehľadu z galérie do obývačky

Zo spálne na poschodí je priehľad do dennej časti a cez sklenenú fasádu až na dunajskú promenádu. Uprostred priestoru visí trojica dizajnových lámp, ktoré pôsobia dominantne, ale plnia funkciu náladového osvetlenia. Funkčné svetlo zabezpečia led reflektory na lište, ktoré sú takmer neviditeľné, čiernou farbou splývajú so stenou za sedačkou.

Návrh (vizualiácia) vstupnej časti

Vstupná časť minimezonetu je minimalistická svojimi rozmermi aj materiálmi. Vizuálne pozostáva z jedného bieleho boxu, ktorý skrýva úložné priestory na oblečenie a smerom do dennej časti skrinky kuchynskej zostavy. Vstupný priestor sme opticky rozšírili zrkadlom, ktoré v tomto prípade priestor skutočne zdvojnásobilo.

Návrh (vizualiácia) spálne

Spálňu sme navrhli z rovnakých materiálov ako dennú časť, s ktorou tvorí jeden priestor. Čierna stena priestor zjednocuje a prechádza zo spodnej úrovne až na stenu za posteľou. Na exponované časti stien sme navrhli drevený obklad. Cez transparentné zábradlie je zo spálne priamy výhľad až na Dunaj.

Návrh (vizualiácia) kúpeľne minimezonetu

V malej kúpeľni nebolo čo riešiť, urobili sme ju čisto a jednoducho, aby sa dobre udržiavala aj vyzerala. Na rozdiel od pôvodného návrhu sme práčku premiestnili do priestoru pod schodami, takže tu opticky neprekáža ani nezaberá metre štvorcové. Nadčasová čierno-bielo-drevená kombinácia bude trvalo pekná.


Prehľadávaj

Priestory

Rozloha

Cena

vlastnosti