Štvorizbový byt, Rezidencie pri Mýte, Bratislava

Viac info

Návrh interiéru bytu pre mladú štvorčlennú rodinu sme začali riešiť ešte pred výstavbou, preto sme mali možnosť zasiahnúť aj do dispozície a upraviť ju presne podľa predstáv majiteľov. Hlavnou požiadavkou na interiérový dizajn bolo vyriešenie úložných priestorov, aby ich bolo čo najviac a čo najmenej vidieť. Zvládli sme to v monochromatickom dizajne, ktorý oživujú zariaďovacie prvky z dreva a v zemitých farbách.

Denná zóna

Dennú časť bytu tvorí kuchyňa s ostrovčekom, jedálenský stôl pre šesť ľudí a komfortná sedačka s rohovým ležadlom. S výnimkou kuchynskej zostavy a skrinky pod televízor, ktoré sú navrhnuté a vyrobené na mieru, je zariadenie od známych výrobcov dizajnového nábytku. Monochromatické odtiene na nábytku kontrastujú s drevenými časťami nábytku aj drevenou podlahou a zároveň ho nechávajú vyniknúť.

Osvetlenie dennej zóny

Loggia

Obývacia izba

Obývačka obsahuje len televíznu skrinku, konferenčné stolíky a sedačku.

Pozrite si aj ostatné Všetky Obývacie izby

Čiernobiela kuchynská zostava s ostrovom

Dizajn kuchyne sme postavili na čistej kompozícii v kontrastných farbách bielej a čiernej. Neutrálne odtiene kuchyne nechávajú vyniknúť drevenú podlahu zo skutočného dreva. Vysoké kuchynské skrinky v čiernej farbe obsahujú okrem niky s drezom aj dostatok úložných priestorov. Ostrov s varnou doskou sme navrhli v čisto bielej farbe. Pre zachovanie minimalizmu sá všetky dvierka otvárajú stlačením, niektoré dokonca s elektrickým pohonom.

Pozrite si aj ostatné Všetky Kuchyne

Hlavná spálňa

Hlavná spálňa pôsobí napriek menším rozmerom vzdušne a obsahuje dostatok úložných priestorov. 

Pozrite si aj ostatné Všetky Spálne

Vstupná hala

Pozrite si aj ostatné Všetky Vstupné haly

Detská izba pre dve deti

Pozrite si aj ostatné Všetky Detské izby

Pracovňa

Kúpeľňa

Pozrite si aj ostatné Všetky Kúpeľne

Toaleta s práčkou a sušičkou

Fotografie: Tomáš Manina


Prehľadávaj

Priestory

Rozloha

Cena

vlastnosti