Detské izby

Izba pre študentku

Izba pre študentku obsahuje pracovný stôl, posteľ a dostatok úložných priestorov. Vyvážený pomer otvorených a uzavretých skriniek ponúka priestor pre vystavenie osobných predmetov a zároveň bude izba pôsobiť stále upratane. Svetloružovú farbu sme použili v rozumnej miere a v kombinácii s bielym nábytkom a drevenou podlahou je takmer neutrálna s príjemným prvým dojmom.

Projekt: Byt pre zberateľa modelov, Stein, Bratislava

Detská izba pre dievčatko

Detská izba pre jedného obyvateľa má štandardnú výbavu - posteľ, vysoké šatníkové skrine a nízke komody s pohodlným prístupom pre deti. Detská izba je pripravená na doplnky od svojej obyvateľky, podobne ako ostatné miestnosti.

Projekt: Trojizbový byt Stein, Bratislava

Detská izba

Detskú izbu sme navrhli ako flexibilný priestor, ktorý je možné dotvoriť podľa predstáv obyvateľov. S výnimkou jednej steny, na ktorú sme navrhli atypický nábytok, je izba pripravená prijať akýkoľvek detský či študentský nábytok. Koberec na podlahe je príjemný na dotyk a zároveň zlepšuje akustické parametre miestnosti.

Projekt: Farebný interiér rodinného domu, Záhorské Sady, Bratislava

Detská izba pre dve deti

Projekt: Štvorizbový byt, Rezidencie pri Mýte, Bratislava

Študentská izba s Ikea nábytkom

Študentskú izbu vo vzorovom byte sme navrhli v neutrálnom monochromatickom dizajne, takže vyniká drevo na podlahe, posteli a výrazná červená stolička za pracovným stolom. Na stenu sme navrhli tapetu s motívom Hviezdnych vojen. Nábytok je prevažne IKEA, pretože je cenovo dostupný a flexibilný.

Projekt: Vzorový byt v konzervatívnom dizajne, Rezidencia Blumentál, Bratislava

Univerzálna izba pre deti

Detská izba obsahuje širokú posteľ s úložným priestorom, pracovný stôl a komodu, ktorá zabezpečuje hlavný úložný priestor v byte. Detskú izbu sme navrhli neutrálne, aby mohla slúžiť pre dievčatá aj chlapcov. Dizajn detskej izby je v podobnom duchu ako zvyšok bytu, teda decentný a neutrálny oživený niekoľkými farebnými doplnkami.

Projekt: Vzorový byt v škandinávskom dizajne, Rezidencia Blumentál, Bratislava

Študentská izba

Tretiu funkčnú a dizajnovú zónu v byte predstavuje študentská izba, v ktorej bude bývať mladá slečna. Izba má veľkú posteľ, nadštandardné pracovisko, dostatok úložných priestorov, veľa svetla, veľa zrkadiel. A štýlové sedenie v okne so samostatnou knižnicou s výhľadom na mesto. Izba pôsobí najútulnejšie z celého bytu - napomáha tomu stena v teplej hnedej farbe, ktorá s podlahou ladí a zároveň zjemňuje výrazný účinok jej kresby. 

Projekt: Návrh interiéru bytu, Panoramacity, Bratislava

Izba pre dievča

Dievčenská izba je najfarebnejšia zo všetkých detských izieb. Svetlozelený lak na nábytku a fialovú farbu čalúnenia sme vybrali tak, aby ladila k dreveným parketám. Dominantnou izby je svietidlo v tvare stromu so svietiacimi žiarovkami. 

Projekt: Veľkometrážny byt, Villa Vista, Bratislava

Detská postieľka s baldachýnom

Detská postieľka je súčasťou zostavy nábytku na mieru do tvaru písmena L. Návrh na mieru nám umožnil efektívne využitie plochy miestnosti, čo znamená viac miesta na hranie. Posteľ obsahuje v spodnej časti výsuvné úložné priestory.

Projekt: Veľkometrážny byt, Villa Vista, Bratislava

Detská izba pod stromom

Dominantou detskej izby je strom z borovicovej preglejky, ktorý sme ukotvili na nosnú oceľovú konštrukciu pod dreveným obkladom. Do tejto konštrukcie sme ukotvili háky na zavesenie hojdačky, takže unesie aj starších fanúšikov hojdania. Korunu stromu predstavujú plastické kruhy v zelených odtieňoch. Na modrom nebíčkovom pozadí pôsobia úplne prirodzene.

Projekt: Detská izba pod stromom, Bratislava

Detská izba pre dievča

Projekt: Dizajn interiéru radového rodinného domu, Viedeň

Detská izba pre chlapca s čalúneným záhlavím

Projekt: Dizajn interiéru radového rodinného domu, Viedeň

Detská izba s poschodovou posteľou

Detskú izbu sme navrhli pre dve deti. Schodíky na poschodovú posteľ obsahujú skryté úložné priestory. Materiály detskej izby sme zvolili v neutrálnych tónoch, aby vynikli tri farby, ktoré izbe dominujú. Duté kocky na pravej strane je možné ľubovoľne premiestňovať, čo podporí detskú kreativitu od počiatočného veku.

Projekt: Veľkometrážny byt s terasou, Kondomínium, Bojnice

Izba pre študentku

Sviežu izbu pre študentku sme navrhli v kombinácii krikľavozelenej farby, drevenej podlahy a bielo-šedých doplnkov. Izba obsahuje širokú šedú čalúnenú posteľ, dlhý zelený pracovný stôl a úložné priestory v podobe bielych šatníkov na najmenej osvetlenej stene oproti oknu. Vzor dreva na podlahu si zvolil investor.

Projekt: Veľkometrážny byt s terasou, Kondomínium, Bojnice

Návrh (vizualizácia) detskej izby pre chlapca

Projekt: Penthouse, Zlaté Moravce

Návrh (vizualizácia) detskej izby pre dievčatko

Projekt: Interiér rodinného domu pri lese, Trenčín

Návrh (vizualizácia) detskej izby pre chlapčeka

Projekt: Interiér rodinného domu pri lese, Trenčín

Návrh (vizualizácia) detskej izby pre teenagerku

Dizajn detskej izby pre teenagerku kladie dôraz na jej súkromie, hlavná časť priestoru je akoby ukrytá za vstavanými skriňami, ktoré oddeľujú vstupnú časť od "obytnej" časti izby. Nachádza sa tu dvojmiestna posteľ a pracovný stôl. Dominantou dievčenskej detskej izby sa stala dominantná tapeta na stene oproti posteli.

Projekt: Interiér rodinného domu, Ivanka pri Dunaji

Návrh (vizualizácia) chlapčenskej detskej izby

Návrh detskej izby pre chlapčeka v živých farbách pôsobí veselo a energicky. Vzhľadom na nízky vek dieťaťa sme zvolili neutrálny dizajn, aby sa mohol postupne vyvíjať podľa vkusu chlapca. Tapeta pri okne predstavuje rozprávkovú krajinu. Sedenie je tvorené sedacími vakmi, pretože deti v tomto veku trávia väčšinu času hraním na podlahe.

Projekt: Interiér rodinného domu, Ivanka pri Dunaji

Chcem návrh interiéru

Prehľadávaj

Obytné miestnosti

Administratíva