Kuchyne

Kuchynská zostava s keramickou pracovnou doskou

Kuchynská zostava v hnedých odtieňoch pripomína viac luxusný kus nábytku ako kuchyňu. Hnedý odtieň laku na skrinkách sme vybrali podľa spotrebičov. Za pracovnou doskou sú posuvné dvierka s odolným keramickým povrchom, ktorý je rovnaký ako na pracovnej doske.

Projekt: Veľkometrážny byt, Villa Vista, Bratislava

Návrh (vizualizácia) kuchyne s digestorom v ostrove

Projekt: Penthouse, Zlaté Moravce

Loftová kuchyňa s hifi skrinkou a ručne vyrábanou mozaikou

Pôvodným želaním majiteľov bola kuchyňa s ostrovom, my sme z priestorových dôvodov uprednostnili kuchyňu do L. Kuchynské dvierka sú striekané bielym matným lakom, pracovná doska je z mdf. Kuchyňa obsahuje skryté dvere do špajze a miesto pre hifi komponenty. Stenu za indukčnou doskou chráni ručne vyrábaná mozaika Sometile.

Projekt: Loftový byt v nadstavbe, Ružinov

Čiernobiela kuchynská zostava s ostrovom

Čiernobiely dizajn kuchyne je naozaj dôsledný - s výnimkou betónovej zásteny a nerezového digestora je čiernobiele všetko, vrátane reflektorov na strope. Vysoké kuchynské skrinky v čiernej farbe obsahujú okrem niky s drezom aj vstavané spotrebiče a dostatok úložných priestorov. Ostrov s varnou doskou v čisto bielej farbe je tak minimalistický, ako to len išlo. Pre zachovanie čistého bezúchytkového dizajnu sa všetky dvierka otvárajú stlačením.

Projekt: Štvorizbový byt, Rezidencie pri Mýte, Bratislava

Brezovošedá kuchyňa

Šedý matný lak, brezová dýha, keramická doska s kresbou mramoru, tmavozlatý kov a celoplošné zrkadlo tvoria základné elementy netypickej kuchyne, ktorá má okrem vstavaných spotrebičov všetko na mieru. V predĺženej časti kuchynskej dosky sme navrhli zvýšený jedálenský stôl pre štyri osoby s lamelovou podnožou z brezového dreva, ktoré ladí s lamelami v dennej časti.

Projekt: Exkluzívny byt na prenájom, Panoramacity, Bratislava

Kuchyňa s barovým raňajkovým sedením

Kuchyňa pozostáva z bielej pracovnej časti so skrinkami nad linkou a vysokými skrinkami pri vstupe do priestoru. V malom priestore na štandardný jedálenský stôl nebolo miesto a ani nebol potrebný. Dole na terasách je stolov dostatok.

Projekt: Minimezonet, Eurovea

Kuchyňa

Hmotu kuchyne tvoria tri časti - kuchynský pult s varnou doskou, zadné skrinky s umývadlom a vysoké skrinky, ktoré plynule prechádzajú do tmavosivého obkladu steny. Dizajn kuchyne robia tri materiály - tmavosivá na dvierkach, svetlosivá na pracovkej doske a drevená na skrinkách nad linkou. Kuchyňa tvorí jeden atypický celok s obývacími skrinkami, ktoré s kuchynským poloostrovom prepája čalúnená lavica.

Projekt: Farebný interiér rodinného domu, Záhorské Sady, Bratislava

Mramorová kuchyňa

Luxusná kuchynská zostava v mramorovom byte pozostáva z vysokých bielych skriniek a ostrova, ktorý kuchyňu od obývačky opticky oddeľuje. Viditeľné kuchynské spotrebiče vo vysokých skrinkách sme vybrali v bielych prevedeniach.

Projekt: Mramorový byt, Riverpark, Bratislava

Minimálna kuchyňa

Kuchyňa nie je určená na pravidelné varenie a preto je tak malá, ako to len bolo možné. Obsahuje však všetky zvyčajné spotrebiče, takže okrem menšej plochy jej nič nechýba. Hmota kuchyne tvorí jeden kubus so skrinkami v predizbe - vyzerá viac ako súčasť obývačky než funkčný priestor kuchyne. Dreveno-čierne materiálové prevedenie ladí zo zvyškom dennej zóny a z kuchynskej zostavy robí elegantný dizajnový prvok.

Projekt: Dvojizbový byt Rozadol, Bratislava

Kuchyňa s elektrickými dvierkami

Kuchyňa UFO bytu je z rovnakého dreva ako zvyšok interiéru. Jej dvierka sme navrhli z vertikálnych dosiek s povrchom z kefovanej brestovej dýhy s priznanými medzerami, ktoré funkčné členenie dvierok opticky popierajú. Z kuchyne robia jednoliaty kus nábytku s výrezom z bieleho umelého kameňa. Väčšina dvierok má elektrický pohon.

Projekt: UFO byt s posuvnou stenou, Eurovea

Elegantná dreveno-nerezová kuchyňa s čiernym ostrovom

O dizajn kuchyne sa starajú tri materiály - drevo, nerez a čierna farba. Na vysoké skrinky sme navrhli morené dubové drevo, ktoré je rovnaké v celom byte. Z ušlachtilej nereze je pracovná doska so zástenou, ktorú sme umiestnili do priestoru medzi vysoké skrinky. Ostrovu dominuje čierna farba - dvierka sú z matného laku, pracovná doska z umelého kameňa čiernej farby. O technickú časť sa starajú plne vstavané spotrebiče Miele.

Projekt: Luxusný byt s terasou, Riverpark, Bratislava

Kuchyňa

Kuchyňu tvoria vysoké a nízke skrinky v kontrastnom bielo-šedom prevedení. Minimalistický vzhľad podporujú zabudované spotrebiče a vyfrézované úchytky, ktoré sú takmer neviditeľné. Kuchyňa má všetky zvyčajné spotrebiče, jej zaujímavosť spočíva vo vysokých skrinkách, ktoré v časti vstupnej haly prechádzajú do tmavošedého obkladu a vytvárajú s ním jeden kubus. Čiernobiela kuchyňa necháva vyniknúť drevo na zvyšku dennej zóny.

Projekt: Byt pre zberateľa modelov, Stein, Bratislava

Kuchyňa s masívnou doskou a americkou chladničkou

Bielo-drevená kuchynská zostava pôsobí elegantne a vôbec jej nevadí, že nemá všetky spotrebiče vstavané. Naopak, otvorené police pôsobia domácky a uvoľnene. Spolu s masívnou drevenou doskou vytvárajú kuchyňu, na ktorú sa dobre pozerá a ešte lepšie používa.

Projekt: Veľkoplošný byt Grunty, Rezidencia Grunty, Bratislava

Drevenočierna kuchyňa s mramorovou podlahou

Na kuchyňu s mramorovou podlahou sa dá pozerať a dá sa v nej aj variť. Pozostáva z vysokých skriniek s dvierkami z kefovanej dubovej dýhy a ostrova s pracovnou doskou z umelého kameňa so skytým digestorom. Do vysokých skriniek sme integrovali dvere do spálne, výduchy vzduchotechniky a pracovnú časť s drezom za roletkou. Kuchynský ostrov s čistým povrchom vyzerá ako súčasť jedálne.

Projekt: Luxusný dvojizbový byt, Riverpark, Bratislava

Kuchyňa s oblými hranami

Dreveno-biela kuchyňa tvorí jeden celok s obkladom v predizbe - predstavuje jeho voľné pokračovanie v dennej časti bytu. Drevené časti kuchyne z dubovej dýhy sme na krajoch zaoblili, takže denný a vstupný priestor pôsobia mäkko a jemne. Pre zachovanie čistých línii kuchyne sme navrhli všetky spotrebiče ako vstavané.

Projekt: Vzorový byt v konzervatívnom dizajne, Rezidencia Blumentál, Bratislava

Kuchynská zostava

Štandardnú kuchyňu do písmena U sme navrhli v dôslednom celobielom prevedení. S výnimkou digestora a drezu, ktorý je z praktických dôvodov nerezový, je všetko ostatné biele. Biela je pracovná doska, zástena, batéria, svetlá, skrinky aj spotrebiče. Kuchyňa je ukončená priestorovou policovou zostavou z lakovanej dýhy, ktorá jej poskytuje dodatočný odkladací priestor a vizuálne ju oddeľuje od dennej časti.

Projekt: Dvojizbový byt Stein, Bratislava

Kuchyňa IKEA METOD a priehľad do vstupnej časti

Kuchyňu Ikea METOD sme doplnili vysokým jedálenským stolom BILLSTA a barovými stoličkami BOSSE. Úložné priestory predizby zabezpečujú skrine PAX s posuvnými dverami. V jednoizbáku nám na oddelenie vstupnej a obytnej časti postačil textil v podobe závesu MERETE.

Projekt: Interiér vzorového jednoizbového bytu Ikea, Bratislava

Zrkadlová kuchynská zostava

Na dizajn kompaktnej kuchyne sme si vystačili s dvoma materiálmi -  béžovým laminátom a zrkadlom, ktoré tu má funkčný význam. Zrkadlové vysoké skrinky opticky zväčšujú priestor a zároveň zrkadlia protiľahlé okno, čím potláčajú nevýhodou kuchyne - chýbajúce okno. Jednotná farebnosť linky a zásteny necháva vyniknúť hmotu kuchyne a pravidelné členenie zásteny, ktoré prechádza do obývačky.

Projekt: Dvojizbový byt, Panorama Park, Bratislava

Kuchynská zostava z troch materiálov

Kuchyňa pozostáva z troch dizajnovo rôznych prvkov. Zrkadlový blok vysokých skriniek s chladničkou a potravinovou skriňou v priestore opticky zaniká a dokonca ho zväčšuje. Biela časť kuchyne s drezom a umývačkou riadu je neutrálna a necháva vyniknúť dominantý prvok dennej časti. Je ním čierno-drevená kuchynská časť s varnou doskou a rúrou pod schodami, ktorá sa mení na obývačkové skrinky a tie na schody.

Projekt: Naturálny mezonet, Miletičova 60, Bratislava

Kuchyňa so skrytou špajzou

Matná zelená kuchyňa tvorí so šatníkovou stenou v predizbe jeden nábytkový kus, ktorý tvorí charakteristický prvok bytu a dáva mu škandinávsky nádych. Kuchyňa obsahuje na prvý pohľad neviditeľné dvere do špajze, ktoré vyzerajú ako kuchynské skrinky. V dennej zóne dominuje keramický 3D obklad, ktorý funguje v kuchynskej časti ako kuchynská zástena, v obývačkovej časti ako pozadie sedačky.

Projekt: Vzorový byt v škandinávskom dizajne, Rezidencia Blumentál, Bratislava

Kompaktná kuchyňa s drevenými dvierkami

Kuchynská zostava s dvierkami z kartáčovanej a morenej dubovej dyhy je napriek kompaktným rozmerom praktická a funkčná. Vo vysokej časti je chladnička s mrazničkou, rúra a mikrovlnka, hliníková roleta na malé spotrebiče a úložné priestory. V ostrove je umývačka riadov a kôš na odpad. Horné skrinky majú elektricky ovládané dvierka.

Projekt: Horský apartmán, Semmering - Stuhleck, Rakúsko

Biela kuchyňa s wenge dvierkami a čiernou zástenou

Kuchyňa založená na kontraste tmavého dreva a bielej farby je čistá a nadčasová. Pracovnú dosku sme navrhli z bieleho Corianu, kuchynská zástena je z čierneho kaleného skla, ktoré zrkadlí obývačku, takže priestor opticky zväčšuje. Tmavohnedá dyha wenge dáva kuchyni dojem exkluzivity a s bielymi hornými skrinkami príjemne kontrastuje.

Projekt: Trojizbový mezonet, Ružinov

Kuchyňa

Požiadavku na kuchyňu so samostatným ostrovom sme vzhľadom na pôdorysné možnosti vyriešili jediným možným spôsobom - k ostrovu sme pripojili jedálenský stôl. Hmota ostrova a stola sa prelínajú a tvoria kompozíciu, ktorá funguje a robí dominantný prvok dennej zóny. Vďaka centrálnej nohe je sedenie za jedálenským stolom flexibilné a stôl pôsobí, akoby levitoval.

Projekt: Trojizbový byt Stein, Bratislava

Rohová bielodrevená kuchyňa

Kuchyňu sme navrhli a zrealizovali na mieru z materiálov, ktoré sa spolu často nevyskytujú - tvorí ju kombinácia lacného laminátu a skutočnej dýhy. Prevládajúca biela hmota je z hladkého bieleho laminátu, čo je najjednoduchší a najlacnejší povrch používaný na vnútorné korpusy skriniek. Naopak, drevené časti kuchyne sú zo skutočného dreva, žiadna lacná atrapa z laminátu. Kuchyňa nemá viditeľné úchytky, na úchop dvierok služia ich presahy.

Projekt: Dvojizbový byt, Rezidencie pri Mýte, Bratislava

Multimediálna kuchyňa s hifi skrinkou

Bielu kuchyňu so vstavanými spotrebičmi sme navrhli v jednej rovine s dverami do spálne. Vo vysokej časti kuchyne je okrem úložných priestorov aj skrinka na multimédia, ktorá chráni hifi komponenty pred prachom. Nerezová kuchynská roleta ukrýva priestor pre malé spotrebiče a predmety, ktoré je potrebné mať počas varenia poruke, ale nie na očiach.

Projekt: Luxusná rekonštrukcia bytu, Ružinov

Bielo-biela kuchyňa s oknom do kúpeľne

Jednoliata biela kuchyňa vytvára s dreveným kubusom príjemny kontrast a vizuálne odlišuje kuchyňu od zvyšku zariadenia. Počiatočné obavy majiteľa z optickej nudnosti celobielej kuchyne sa rozplynuli po jej zrealizovaní. Z praktických dovodov sme dali na najčastejšie používané skrinky nerezové madlá. ktoré biely dizajn oživili a kuchyni dali vertikalitu.

Projekt: Trojizbový byt s betónovou stenou, Bratislava

Kuchynská zostava v nočnej chodbe

Podstatným kritériom kuchyne v nájomnej časti bola jej cena. Sme radi, že sa investor rozhodol pre atypické riešenie na mieru, pretože využíva potenciál priestoru na maximum a kuchyňa pôsobí, akoby tam patrila. Jednoduchá symetrická kompozícia vyzerá napriek tým najobyčajnejším materiálom a prijateľnej cene štýlovo a jedinečne.

Projekt: Rekonštrukcia petržalského bytu na prenájom, Bratislava

Miniatúrna kuchyňa s vysúvacím jedálenským stolom

Naša najmenšia kuchyňa obsahuje napriek skromným rozmerom dostatok úložných priestorov. Čierna pracovná časť s dĺžkou 1,8 metra v sebe ukrýva umývačku, kôš a šuflíky. Vo vysokých bielych skrinkách sú úložné priestory, vstavané spotrebiče a vysúvací jedálenský stôl. Pokiaľ sa stôl nepoužíva, stoličky budú zavesené na stene pri vstupe.

Projekt: Rekonštrukcia petržalského bytu na prenájom, Bratislava

Drevená kuchyňa s integrovaným šatníkom

Kuchyňa s dubovými dýhovanými dvierkami sa nachádza v dennej zóne oproti oknu. Kuchyňa obsahuje okrem štandardných kuchynských skriniek aj šatník. Smerom do nočnej časti sme navrhli posuvné dvere z rovnakého materiálu ako kuchynské dvierka, ktoré vyzerajú ako súčasť kuchyne.

Projekt: Návrh interiéru dvojizbového bytu, Bratislava

Minimalistická bielodrevená kuchyňa na konzole

Štýlovú kuchyňu sme navrhli v minimalistickom štýle. Kuchynská stena z javorovej preglejky zaberá celú stenu miestnosti a obsahuje úložné priestory dennej časti. Bezúchytkové otváranie push-to-open podporuje čisté línie interiéru. Pracovnú časť linky sme navrhli na konzolu, čo uľahčuje údržbu a opticky zväčšuje plochu podlahy.

Projekt: Minimalistický byt, Vinohradis

Kuchyňa s varným ostrovom so sedením

Bielodrevenú kuchynskú zostavu sme pre maximálne využitie podlhovastého pôdorysu rozdelili na dva bloky. V časti pri stene je drez a úložné priestory, v strede miestnosti ostrov s varnou doskou a pultom pre rýchle raňajky. Materiály kuchyne sme navrhli v osvedčenej kombinácii dreva na dvierkách a bielej na pracovnej ploche a zástene.

Projekt: Štvorizbový byt, Rezidencia Kaskády, Bratislava

Kuchyňa s otočným stolom

Minimalistická bielo-biela kuchyňa s čistými tvarmi a detailami pôsobí v teplom priestore ako dominanta. Zaujímavosťou kuchyne je integrovaný otočný barový stôl, ktorý plní funkciu jedálenského stola. V malom byte je takéto riešenie dostatočné a v prípade nepoužívania nezaberá plochu.

Projekt: Dvojizbový apartmán, Panoramacity, Bratislava

Biela typizovaná kuchyňa s kamennou doskou

Bielu kuchyňu U-tvaru tvorí kombinácia typizovaných a atypických prvkov, ktoré spolu tvoria funkčný a cenovo prijateľný celok. Základom sú biele skrinky od spoločnosti Ikea, na ktoré sme umiestnili pracovnú dosku z umelého kameňa v bielej farbe. V rovnakej farbe sme zrealizovali zásteny z lacobelu. Kuchyňa je na prvý pohľad bez odsávania, digestor je integrovaný do varnej dosky, takže vyzerá, akoby tam nebol.

Projekt: Interiér rodinného domu, Záhorské Sady, Bratislava

Kuchynsko-obývačková zostava

Pôdorysný priestor pre budúcu kuchyňu je plošne minimalistický a preto sme zvolili minimalistický dizajn, ktorý neobsahuje nič navyše, ale priestor efektívne využíva. Čisté línie kuchyne podčiarkujú vstavané spotrebiče a pravidelné členenie dvierok, ktoré sú v béžovej časti bez madiel. Vysoké skrinky v decentnej béžovej farbe plynule prechádzajú do obývačky, kde tvoria skrinku pre televízor aj skryté hifi komponenty.

Projekt: Návrh interiéru bytu, Panoramacity, Bratislava

Kuchyňa

Priestor kuchyne susedí so vstupnou halou, od ktorej ho oddeľuje obojstranná knižnica. Kuchyňa je z tých najzákladnejších materiálov - masívne dubové drevo sme spojili s bielymi dvierkami z laminátu, ktoré sú lacné, odolné a efektné. Kuchyňa nemá nijaké úchytky, na zachovanie minimalistického vzhľadu sme navrhli otváranie dvierok na elektrinu. Kuchyňu oživuje pestrý obklad, ktorý sme navrhli na stenu za linkou. Raňajkový pult z masívneho dreva ladí s podlahou a kontrastuje s bielymi dvierkami.

Projekt: Rekonštrukcia bytu s predzáhradkou, Staré Mesto, Bratislava

Biela kuchyňa s červenou zástenou

Táto kuchyňa dokazuje, že pre dobrý efekt stačí pár správne zvolených materiálov. Pri bielej farbe dvierok vyniká červená zástena z kaleného skla. Skrinky nad pracovnou doskou nesiahajú až po strop, aby sa sem zmestil svetlík do kúpeľne. Vo vysokých skrinkách kuchyne sú na prvý pohľad neviditeľné dvere do špajze.

Projekt: Rekonštrukcia bytového jadra, Ružinov

Biela bezúchytková kuchyňa so žltou zástenou

Biela kuchyňa bez viditeľných madiel je elegantná a minimalistická. Žltá sklenená zástena priestor oživuje a farebne si rozumie s bielou, čiernou aj drevenými imitáciami. Povrch linky je biely corian s drezom pod dosku. Jedálenské sedenie tvorí Ikea zostava so štýlovou lampou Diesel.

Projekt: Interiér bytu pre fotografa, Petržalské Dvory, Bratislava

Biela matná kuchyňa na nerezových nožičkách

Kuchyňa v jednej miestnosti s obývačkou ovplyvňuje atmosféru denného priestoru, preto sme ju navrhli bez viditeľných úložných priestorov, aby vyzerala stále uprataná a nekazila čistý dizajn obývačky. Nerezové podnožie vizuálne zľahčuje hmotu kuchynských skriniek pod pracovnou doskou, ktorá je z umelého kameňa.

Projekt: Zariadenie obývačky s kuchyňou a jedálňou, Tarjanne, Bratislava

Zelenobiela podkrovná kuchyňa s multifunkčným ostrovom

Multifunkčný ostrov podkrovnej kuchyne je dominantou dennej časti. Integruje pracovnú časť kuchyne s drezom, varnou doskou a kuchynskými skrinkami a jedálenské sedenie. Z obývačkovej strany plní funkciu knižnice. Kuchynskú zostavu sme navrhli v kombinácii zelenej farby na vysokých skrinkách a bielej na skrinkách pod pracovnou doskou.

Projekt: Podkrovný byt, Staré Mesto

Kuchyňa so šatníkovou skriňou

Kuchyňu do tvaru U sme navrhli z dvoch štandardných laminátových dekorov. Na prvý pohľad obyčajné materiály k sebe dobre pasujú a robia kuchyňu čistou a útulnou. Pracovnú časť kuchyne sme odľahčili zavesením na stenu. Skriňová zostava s dreveným dekorom oddeľuje kuchyňu od vstupnej časti a funguje ako šatník.

Projekt: Dvojizbový byt pri lese, Železná studnička

Čelný pohľad

Kuchyňa bola navrhnutá na mieru podkrovnému priestoru. Vďaka decentným materiálom novej kuchyne vystúpili do popredia konštrukčné prvky pôvodného krovu, ktoré robia priestor v podkroví jedinečným.

Projekt: Podkrovná kuchyňa, Nové Mesto

Kuchyňa s masívnou drevenou doskou

Konzervatívna dubová kuchyňa pre seniorov má zabudované spotrebiče a pracovnú dosku aj dvierka z rovnakého dreva, aby nechala vyniknúť čiernu vitrínu vo vysokých skrinkách. Štýlová batéria má praktické ovládanie, ktoré je priamo pri výtoku, sklenená zástena z číreho kaleného skla chráni sedačku pred znečistením z kuchyne.

Projekt: Trojizbový byt so zimnou záhradou, Bojnice

Kuchynská zostava s uzavretými dvierkami

Jednoduchá plne vstavaná kuchyňa je na rozdiel od obývačky navrhnutá presne podľa rozmerov priestoru, aby maximalizovala jeho využiteľný potenciál. Uzavreté úložné priestory a vstavané spotrebiče dávajú kuchyni čistotu a eleganciu. Neutrálna biela farba necháva vyniknúť členenie dvierok, ktoré je funkčné a zároveň záujímavé.

Projekt: Návrh obývačky s kuchyňou, Meinl Residence, Bratislava

Prirodzená biela kuchyňa

Elegantnú bielu kuchyňu sme navrhli jednoducho až nenápadne, aby vynikli drevené časti interiéru pasívneho drevodomu. Na širke necelých 5 metrov sa nám podarilo vytvoriť modernú a funkčnú kuchyňu s kvalitnou vnútornou výbavou. Symetrické rozloženie skriniek kuchynskej zostavy pôsobí pokojne a harmonicky.

Projekt: Pasívny drevodom Ecocube, Čunovo

Čiernobiela kuchyňa

Čiernobiela kuchyňa so vstavanými spotrebičmi a zapustenými madlami pôsobí čisto a minimalisticky. Monochromatické prevedenie kuchynskej zostavy so šedou dlažbou kontrastuje s dreveným motívom na kubuse skladovej časti bytu. Ten je multifunkčný, zo strany dennej zóny obsahuje šatník a špajzu, z nočnej chodby plnohodnotný sklad. 

Projekt: Svieži byt v novostavbe, Rusovce

Puristická biela kuchyňa s bielymi spotrebičmi

Biela kuchyňa apartmánu na prenájom tvorí súčasť denného priestoru, preto sme si na jej dizajne dali záležať. Pracovná doska s drezom z bieleho umelého kameňa a matne biele dvierka sme pre dokonalosť doplnili bielymi kuchynskými spotrebičmi. V čisto bielej kuchyni vynikajú nerezové doplnky - digestor a roletka.

Projekt: Apartmán s dvoma obytnými jednotkami, Eurovea

Kuchyňa s integrovanou komorou

Kuchyňa s trojmetrovou pracovnou plochou obsahuje dostatok úložných priestorov a v pravej časti komoru prístupnú cez nenápadné dvere, ktoré vyzerajú ako súčasť nábytku. Kuchynskú zostavu sme navrhli ako plne vstavaný nábytok v minimalistickom bielom dizajne, ktorý oživuje tyrkysová sklenená zástena z lacobelu.

Projekt: Vzorový trojizbový byt s predzáhradkou, Arboria park Slnečná, Trnava

Bielo-drevená rohová kuchyňa s barovým stolom

Malý priestor, pôvodne plánovaný pre kuchyňu, bol pre každodenné fungovanie domácnosti nedostatočný. Pomyslené hranice kuchyne vymedzené stavebnou nikou sme nerešpektovali a kuchyňu vystrčili do obývačky, s ktorou opticky splynula. Do kuchyne sa nám podarilo integrovať aj často žiadaný prvok - barové sedenie pre rýchle raňajky.

Projekt: Dizajn interiéru radového rodinného domu, Viedeň

Kuchynská zostava s ostrovom

Kuchynská zostava v brezovom dekore pozostáva z bloku vysokých skriniek a ostrova. Pracovná doska z bielej drevotriesky sa ľahko udržuje a ladí s interiérom. Situovanie na os priestoru robí z kuchyne jeho dominantný prvok, centrálna poloha dáva ľuďom za linkou prehľad o dianí v obývačke, jedálni, pred domom aj na záhrade.

Projekt: Interiér bungalovu s pohľadovým betónovým stropom, Bratislava

Rohová kuchyňa v jednom celku so šatníkom

Nábytok do malých bytov má byť kompaktný a praktický, aby maximálne využil priestor a opticky ho nezapratával. Kuchynskú zostavu tvorí pracovná časť kuchyne s bielymi skrinkami, ktorá vychádza z kocky s dreveným vzorom, ktorá obsahuje úložné priestory kuchyne, vstavané spotrebiče a vo vstupnej časti plnohodnotný šatník.

Projekt: Návrh vzorového bytu, Arboria park Slnečná, Trnava

Drevená kuchyňa s nerezovou pracovnou doskou

Priestranný denný priestor nám umožnil ideálnu aplikáciu ostrovného typu kuchyne. Takmer päťmetrová zostava vysokých skriniek obsahuje hlavné úložné priestory. Kuchynský ostrov s barovou časťou má skrinky z prednej aj zadnej strany. Zvláštnosťou kuchyne je nerezová pracovná doska, ktorá kontrastuje s prirodzenými dyhovými dvierkami.

Projekt: Veľkometrážny byt s terasou, Kondomínium, Bojnice

Návrh (vizualizácia) kuchyne

Projekt: Trojizbový byt, Trenčín

Návrh (vizualizácia) kuchyne

Projekt: Prízemný byt s terasou, Staré Mesto

Návrh (vizualizácia) kuchyne s jedálňou

Kuchynská a jedálenská časť sa spolu s predizbou starajú o prvý dojem z interiéru. Kuchynská zostava vysokých skriniek obsahuje skryté dvere do komory a vizuálne splýva s ostatnými stenami, ktoré sme nechali v bielej farbe. Kuchynskú linku sme zavesili na stenu a na jej dvierka použili rovnaké drevo ako na jedálenský stôl.

Projekt: Interiér rodinného domu, Ivanka pri Dunaji

Chcem návrh interiéru

Prehľadávaj

Obytné miestnosti

Administratíva