UFO byt s posuvnou stenou, Eurovea

Pôvodne malo ísť o zariadenie bytu bez stavebných úprav. Výnimočné miesto vyžaduje adekvátne riešenie, preto sme všetko zbúrali a vytvorili UFO interiér s posuvnou stenou, aký vo vesmíre zatiaľ neexistuje.

Exkluzívny návrh pripomínajúci scifi sa nám podarilo zrealizovať presne podľa vizualizácii. Najťažšou časťou bolo vyriešenie mechanizmu posuvnej steny a nájdenie dodávateľov, pretože išlo o unikátny atypický výrobok, ktorý zatiaľ nikto nezrealizoval. Chvíľu to trvalo, ale výsledok stojí za to.

Návrh (vizualizácia) interiéru Ufo bytu

Dispozíciu priestoru sme podriadili hlavnej pridanej hodnote lokality, ktorou je výhľad na Dunaj. Napriek supermodernému vzhľadu sme v interiéri dodržali delenie na dennú a nočnú zónu, ktoré po odsunutí mobilnej steny splynú do jedného priestoru a poskytnú obyvateľom veľkopriestor s dokonalým výhľadom na Dunaj.

Návrh (vizualizácia) elektrickej posuvnej steny

Dominantou bytového priestoru je elektricky ovládaná posuvná mobilná priečka, ktorá je zo rovnakého materiálu ako vstavaný nábytok a v otvorenej polohe pôsobí ako jeho súčasť. Mobilné priečka tejto veľkosti nemá v bytových interiéroch obdobu, výberové konanie na dodávateľa trvalo vyše polroka.


Prehľadávaj

Priestory

Rozloha

Cena

vlastnosti