Detské izby

Projekt: Mezonetový byt, Bratislava

Projekt: Mezonetový byt, Bratislava

Izba pre dievča

Dievčenská izba je najfarebnejšia zo všetkých detských izieb. Svetlozelený lak na nábytku a fialovú farbu čalúnenia sme vybrali tak, aby ladila k dreveným parketám. Dominantnou izby je svietidlo v tvare stromu so svietiacimi žiarovkami. 

Projekt: Veľkometrážny byt, Villa Vista, Bratislava

Detská postieľka s baldachýnom

Detská postieľka je súčasťou zostavy nábytku na mieru do tvaru písmena L. Návrh na mieru nám umožnil efektívne využitie plochy miestnosti, čo znamená viac miesta na hranie. Posteľ obsahuje v spodnej časti výsuvné úložné priestory.

Projekt: Veľkometrážny byt, Villa Vista, Bratislava

Návrh (vizualizácia) detskej izby pre chlapca

Projekt: Penthouse, Zlaté Moravce

Detská izba pre dve deti

Detská izba obsahuje dve pracovné miesta, dve postele a rebriny. Izba má samostatný šatník, takže sme v nej navrhli len minimum úložných priestorov. Dizajn izby je detský a stále neutrálny. Namiesto krikľavých, nasilu detských prvkov, sme si vystačili s decentnou kombináciou prírodného dreva s bielou. Príjemný nadčasový dizajn bude fungovať pre obyvateľov bez ohľadu na ich vek.

Projekt: Štvorizbový byt, Rezidencie pri Mýte, Bratislava

Detská izba

Detskú izbu sme navrhli ako flexibilný priestor, ktorý je možné dotvoriť podľa predstáv obyvateľov. S výnimkou jednej steny, na ktorú sme navrhli atypický nábytok, je izba pripravená prijať akýkoľvek detský či študentský nábytok. Koberec na podlahe je príjemný na dotyk a zároveň zlepšuje akustické parametre miestnosti.

Projekt: Farebný interiér rodinného domu, Záhorské Sady, Bratislava

Izba pre študentku

Izba pre študentku obsahuje pracovný stôl, posteľ a dostatok úložných priestorov. Vyvážený pomer otvorených a uzavretých skriniek ponúka priestor pre vystavenie osobných predmetov a zároveň bude izba pôsobiť stále upratane. Svetloružovú farbu sme použili v rozumnej miere a v kombinácii s bielym nábytkom a drevenou podlahou je takmer neutrálna s príjemným prvým dojmom.

Projekt: Byt pre zberateľa modelov, Stein, Bratislava

Univerzálna izba pre deti

Detská izba obsahuje širokú posteľ s úložným priestorom, pracovný stôl a komodu, ktorá zabezpečuje hlavný úložný priestor v byte. Detskú izbu sme navrhli neutrálne, aby mohla slúžiť pre dievčatá aj chlapcov. Dizajn detskej izby je v podobnom duchu ako zvyšok bytu, teda decentný a neutrálny oživený niekoľkými farebnými doplnkami.

Projekt: Vzorový byt v škandinávskom dizajne, Rezidencia Blumentál, Bratislava

Detská izba pod stromom

Dominantou detskej izby je strom z borovicovej preglejky, ktorý sme ukotvili na nosnú oceľovú konštrukciu pod dreveným obkladom. Do tejto konštrukcie sme ukotvili háky na zavesenie hojdačky, takže unesie aj starších fanúšikov hojdania. Korunu stromu predstavujú plastické kruhy v zelených odtieňoch. Na modrom nebíčkovom pozadí pôsobia úplne prirodzene.

Projekt: Detská izba pod stromom, Bratislava

Chcem návrh interiéru

Prehľadávaj

Obytné miestnosti

Administratíva