Kúpeľne

Kúpeľňa

Kúpeľňa tohto bytu je jednou z najluxusnejších kúpeľní, akú sme kedy robili. V citlivo vyladenom dizajne z dubového dreva a svetlého veľkoplošného obkladu vynikajú čierne armatúry a dizajnový luster nad vaňou. Kúpeľňa je napriek exkluzívnemu vzhľadu plne funkčná a praktická a okrem vane, sprchy a umývadla obsahuje aj dostatok úložných priestorov. Miestnosť je možné od chodby oddeliť nepriehľadným závesom.

Projekt: Trojizbový byt s modrou kuchyňou, Bratislava

Bielodrevená kúpeľňa

Kúpeľňa pre rodičov obsahuje sprchu, dve umývadlá, toaletu a bidet. Bielodrevený dizajn je nadčasový a trvalo pekný. Zástena medzi sprchou a umývadlami je zo strany umývadiel zrkadlová, zo strany sprchy nepriehľadná. Nevšedné batérie, umývadlá aj pôdorys robia z kúpeľne originálne dielo. 

Projekt: Veľkometrážny byt, Villa Vista, Bratislava

Šedozelená detská kúpeľňa

Kúpeľňa s umývadlom, toaletou a sprchovým kútom slúži pre deti. Umývadlo obsahuje dve batérie zo steny, ktoré sú efektné a praktické na údržbu. Šedý obklad v nepravidelnom rastri vymedzuje sprchový kút. Úložné priestory zabezpečujú zelené skrinky.

Projekt: Veľkometrážny byt, Villa Vista, Bratislava

Sklenená kúpeľňa hlavnej spálne

Návrh privátnej kúpeľne hlavnej spálne sme vytvorili v mramorovo-bielej kombinácii s použitím rovnakého mramoru ako vo zvyšku interiéru. Obsahuje umývadlo, záchod a mokrú zónu so sprchovým kútom a vaňou. Kúpeľňa sa nachádza ďalej od okien, preto sme tmavý mramor použili len striedmo a dominantu ponechali veľkoplošnému obkladu v bielej farbe. Rohy miestnosti sme zvýraznili led pásmi. Kúpeľňu od spálne oddeľuje sklenená stena.

Projekt: Luxusný byt s terasou, Riverpark, Bratislava

Mramorová kúpeľňa

Ani v kúpeľni sme mramorom nešetrili a navrhli ho všade, kde sa nám páčil. Kúpeľňa obsahuje umývadlo, wc, sprchu a samostatne stojacu vaňu. Vaňa, sprcha a wc sú na zvýšenej úrovni, ktorá je vyspádovaná do žľabu. To znamená komfort pri používaní sprchy a vane bez rizika vody v spálni.

Projekt: Mramorový byt, Riverpark, Bratislava

Návrh (vizualizácia) priehľadu z kúpeľne do spálne

Projekt: Penthouse, Zlaté Moravce

Návrh (vizualizácia) detskej kúpeľne s machovou stenou

Projekt: Penthouse, Zlaté Moravce

Kúpeľňa s veľkým sprchovým kútom so schodíkom na sedenie

Napriek častej požiadavke mladých rodín na vaňu pre deti sme namiesto malej vane zvolili veľký sprchový kút so schodíkom na sedenie. Schodík dáva sprche väčší komfort ako vaňa a jeho šírka umožňuje uloženie vaničky na kúpanie dieťaťa. Murovaný sprchový kút so žľabom obsahuje niky na šampóny, všetko má svoje miesto.

Projekt: Loftový byt v nadstavbe, Ružinov

Kúpeľňa so šatníkom a osvetlením ako z oblohy

O osvetlenie kúpeľne sa stará stmievateľný svetelný strop. Pri najslabšej intenzite plní funkciu navigačného osvetlenia, napríklad pri nočnom prebudení a návšteve wc. Po zapnutí na maximum vytvorí rovnomerné plošné osvetlenie dojem oblohy a kúpeľňa pôsobí ako kabriolet - bez stropu. Na podlahy a steny sme navrhli biely epoxid, ktorý oživuje drevená kresba na dverách vstavaného šatníka.

Projekt: UFO byt s posuvnou stenou, Eurovea

Kúpeľňa

Kúpeľňa prístupná z nočnej zóny obsahuje umývadlo s dvomi batériami, toaletu s bidetovou sprškou a samostatnú mokrú zónu. Tú tvorí sprchový kút s vaňou, ktoré sme od zvyšku kúpeľne oddelili sklenenou zástenou. Jednoduchý dizajn kúpeľne korešponduje s celkovým dizajnom bytu.

Projekt: Štvorizbový byt, Rezidencie pri Mýte, Bratislava

Kúpeľňa so sprchovým kútom

Kúpeľňa obsahuje umývadlo, sprchový kút a toaletu. V monochromatickom dizajne kúpeľne vyniká drevená skrinka pod umývadlo. Drevo na skrinke je rovnaké ako vo zvyšku interiéru, rovnako ako šedá dlažba na podlahe. Zrkadlové plochy sme navrhli za umývadlo a dokonca do sprchy, takže priestor pôsobí väčším, než v skutočnosti je.

Projekt: Dvojizbový byt Rozadol, Bratislava

Jemná biela kúpeľňa so sprchovým kútom

Bielodrevený priestor bol v minulom živote záchodom a okrem misy a miniumývadla neobsahoval vôbec nič. My sme z neho spravili plnohodnotnú kúpeľňu, do ktorej sme dostali sprchový kút, slušné umývadlo aj zopár úložných priestorov. To všetko v jemnom bielom dizajne.

Projekt: Veľkoplošný byt Grunty, Rezidencia Grunty, Bratislava

Optimistická čierna kúpeľňa s vaňou

Čiernodrevenú kúpeľňu obkolesujú nosné betónové steny a preto sme jej pôdorysný rozmer nechali na pokoji. S materiálmi sme sa však vyhrali a aj keď ich je len zopár, dosiahli sme presvedčivý výsledok, kúpeľňa pôsobí napriek dominantnej tmavej farbe vzdušne a optimisticky.

Projekt: Veľkoplošný byt Grunty, Rezidencia Grunty, Bratislava

Kúpeľňa s hnedým mramorom

V exkluzívnej kúpeľni sme skombinovali hnedý mramor s jednoduchým bielym obkladom v tom správnom pomere, ktorý dal priestoru nádych luxusu, ale stále nepôsobil ako hygienické priestory kamenárstva. Hĺbka kúpeľne nám dovolila zlúčiť vaňu a sprchu so schodíkom na sedenie do spoločnej mokrej zóny s bezstarostným sprchovaním, ktorú od suchého zvyšku kúpeľne delí zástena zo skla.

Projekt: Luxusný dvojizbový byt, Riverpark, Bratislava

Hlavná kúpeľňa s práčkou

Priestranná hlavná kúpeľňa vzorového bytu obsahuje umývadlo, záchod a vaňu. Na obklad a dlažbu sme použili jednotný gresový obklad béžovej farby, ktorý vhodne ladí s drevenými dvierkami skrine, za ktorú sme ukryli práčku. Pre efektívne využitie priestoru sme niku nad prímurovkou vyplnili atypickou skrinkou na mieru, ktorej sme navrhli zrkadlové dvierka, takže na prvý pohľad vyzerá ako obyčajné zrkadlo.

Projekt: Vzorový byt v škandinávskom dizajne, Rezidencia Blumentál, Bratislava

Kúpeľňa s dážďovým nebom a teakovou mozaikou

Exkluzívna kúpeľňa v horskom apartmáne slúži ako ochladzovacia kúpeľňa pri saune, preto sme sem navrhli veľký sprchový kút s dažďovým nebom. Steny aj strop v sprche sme obložili mozaikou zo skutočného teakového dreva, ktoré sa používa do fontán a lodných interiérov. Ostatné časti nábytku sú z kartáčovanej dyhy ako zvyšok interiéru.

Projekt: Horský apartmán, Semmering - Stuhleck, Rakúsko

Teaková kúpeľňa s umývadlami a vaňou

Menšia kúpeľňa v lyžiarskom apartmáne slúži ako kúpeľňa nočnej zóny a obsahuje dve umývadlá a vaňu. Biele striekané skrinky tvoria kontrast k tmavej podlahe a drevenej teakovej mozaike. Na vrch skriniek sme použili pracovnú dosku z umelého kameňa Zodiaq, rovnaký materiál sme použili v kuchyni a obývačke.

Projekt: Horský apartmán, Semmering - Stuhleck, Rakúsko

Luxusná kúpeľňa s veľkoplošným obkladom

Luxusne zrekonštruovaná kúpeľňa so záchodom má pôdorysný tvar chodby. Na jednej strane sú vstupné dvere, na druhej sprchový kút s vyhrievaným schodíkom. Za posuvnými dverami z mliečneho skla je wc s bidetovou spŕškou. Kúpeľňa obsahuje dostatok úložných priestorov, ktoré sme navrhli tak, aby boli neviditeľné a zároveň dostupné.

Projekt: Luxusná rekonštrukcia bytu, Ružinov

Inverzná kúpeľňa s výhľadom

Dizajn šedodrevenej kúpeľne s vaňou naväzuje na dizajn kuchyne, s ktorou sú opticky prepojené. Kúpeľňu sme navrhli ako inverzný protiklad celobielej kuchyne. Tmavošedý gresový obklad v kúpeľni je presným opakom bielej kuchyne s bielou pracovnou doskou a bielou sklenenou zástenou.

Projekt: Trojizbový byt s betónovou stenou, Bratislava

Biela kúpeľňa a práčka v spálni

Biela kúpeľna s bielym keramickým obkladom obsahuje dvojumývadlo, wc s odsávaním pachov priamo z misy a murovaný sprchový kút so schodom na sedenie. Objemná práčka so sušičkou by čistotu kúpeľne zabila, preto sme ju skryli do skrine v spálni. Miestnosti od seba oddeľuje sklenená priečka s posuvnými dverami, ktorú je možné zatemniť závesom.

Projekt: Rekonštrukcia petržalského bytu na prenájom, Bratislava

Kúpeľňa v druhej časti na prenájom

Pragmatická kúpeľňa pre nájomníkov obsahuje umývadlo so skrinkou a sprchový kút so schodíkom na sedenie. Minimálne rozmery kúpeľne sme využili na maximum, a kedže v nej nie je práčka, vyzerá čisto aj napriek takmer žiadnemu priestoru. Dvojfarebná kombinácia bežne dostupných kachličiek je nadčasová a jednoducho sa udržuje.

Projekt: Rekonštrukcia petržalského bytu na prenájom, Bratislava

Kúpeľňa s priehľadom do spálne

Dvojizbový byt má dve hygienické miestnosti - samostatné wc hostí prístupné z chodby a kúpeľňu s wc, vaňou a toaletou. Kúpeľňa je prístupná priamo zo spálne a po odsunutí sklenených posuvných dverí s ňou splynie v jeden otvorený priestor.

Projekt: Návrh interiéru dvojizbového bytu, Bratislava

Minimalistická kúpeľňa so zrkadlovou stenou

Do minimalistickej kúpeľne privádza denné svetlo svetlík nad zrkadlovou stenou. Kúpeľňa obsahuje štýlové smaltované umývadlo v tvare misy a vaňu, ktorá môže vďaka sklenenej zástene fungovať aj ako sprchový kút. Dominantným prvkom kúpeľne je zrkadlová stena, z ktorej vychádzajú svietidlá, nástenná umývadlová batéria aj skrinka pod umývadlo.

Projekt: Minimalistický byt, Vinohradis

Prvá kúpeľňa apartmánu

Keďže je byt určený na prenájom, kúpeľne sme kompletne obložili, aby ich bolo možné jednoducho udržiavať v čistote. Čiernobiely dizajn kúpeľne je univerzálny a teda ľahko dotvoriteľný farebnými doplnkami podľa vkusu svojich obyvateľov. Zrkadlové skrinky sme navrhli a vyrobili presne na mieru priestoru, delenie dvierok vychádza z rozmiestnenia škár na obklade.

Projekt: Apartmán s dvoma obytnými jednotkami, Eurovea

Druhá kúpeľňa apartmánu

Druhá kúpeľňa obsahuje dvojumývadlo, wc s bidetovou spŕškou a murovaný sprchový kút v jednej rovine s podlahou miestnosti. Monochromatický dizajn obkladu a dlažby robí z kúpeľne neutrálny a univerzálny priestor, ktorý je možné prispôsobiť doplnkami podľa vkusu nájomcov. Čistý dizajn sme navrhli tak, aby bola čistota ľahko udržiavateľná.

Projekt: Apartmán s dvoma obytnými jednotkami, Eurovea

Chcem návrh interiéru

Prehľadávaj

Obytné miestnosti

Administratíva