Vstupné haly

Vstupná zóna

Vstupnému pohľadu do bytu dominantný drevený kubus, ktorý jednotlivé funkčné zóny rozdeľuje a zároveň opticky prepája, pretože je vnímateľný zo všetkých častí bytu. Zo vstupnej zóny je priehľad do kuchyne aj spálne. Pre zabezpečenie súkromia spálne sme medzi vstupnú halu a spálňu navrhli posuvné dvere. Celoplošné zrkadlo na stene oproti oknu s farebným osvetlením priestor zväčšuje a stáva sa jedným z charakteristických prvkov interiéru.

Projekt: Dvojizbový byt, Manhattan, Bratislava

Vstupná hala

Jednoduchý a čistý dizajn vstupnej haly odpovedá štýlu zvyšku interiéru. Na podlahe pred vstupnými dverami je dlažba, ďalej parkety ako v ostatných miestnostiach. Po pravej strane od vstupu je vstavaný šatník a lavica, naľavo dvere do práčovne a zrkadlo. 

Projekt: Veľkometrážny byt, Villa Vista, Bratislava

Vstupná hala

Vstupnú halu charakterizujú čisté línie a jednoduché tvary. Na podlahu sme použili dubovú podlahu rovnakú ako vo zvyšku bytu. Napriek tomu, že je predizba čiastočne presvetlená prirodzeným svetlom, sme jej zariadenie navrhli v bielej farbe, aby nepôsobila stiesnene. Úložné priestory zabezpečuje biela vstavaná skriňa, oproti ktorej sme navrhli celoplošné zrkadlo, ktoré priestor vizuálne otvára a má aj praktické využitie.

Projekt: Štvorizbový byt, Rezidencie pri Mýte, Bratislava

Vstupná hala

Už prvý pohľad do interiéru dáva obraz o minimalizme a zjednotených materiáloch, vďaka ktorým pôsobí byt ako jeden celok. Dizajn vstupnej haly tvoria dva kubusy, drevený a biely. Drevený oddeľuje vstup od dennej zóny a okrem šatníka v predizbe obsahuje kuchyňu a skrytý radiátor za lamelami. Biely ukrýva neviditeľné dvere do kúpeľne a v spálni tvorí hlavné úložné priestory celého bytu.

Projekt: Dvojizbový byt Rozadol, Bratislava

Vstupná hala

Dizajnová čistota je zrejmá už od prvého kontaktu. Vstupnú halu ohraničujú drevená a čierna stena, ktoré prechádzajú do dennej zóny, čím priestory opticky prepájajú. Drevená skrýva dvere do kúpeľne so sprchou a je súčasťou kubusu, ktorý prechádza do obývačky. Čierna stena oproti vstupu obsahuje vstavané dvere do kúpeľne s vaňou a prechádza do vysokých skriniek v kuchyni. Úložné priestory zabezpečuje zrkadlová šatníková skriňa.

Projekt: Byt pre zberateľa modelov, Stein, Bratislava

Prechodný šatník

Pôvodný šatník bol od vstupnej haly oddelený priečkou s úzkymi dverami. My sme priečku vyhodili a pridali dvere do obývačky, čím sme zo skladu s občasným využitím vytvorili funkčnú skratku do dennej zóny, ktorá zmenila a zjednodušila pohyb ľudí v interiéri.

Projekt: Veľkoplošný byt Grunty, Rezidencia Grunty, Bratislava

Skryté úložné priestory vstupnej haly

Predizba obsahuje dvere do hosťovskej toalety, skrinku na topánky a úložné priestory na kabáty. V záujme vyniknutia prírodnej štruktúry mramoru sme sem navrhli biele matné skrine, ktoré sú neutrálne a takmer neviditeľné. Zrkadlo na stene oproti šatníku priestor opticky rozširuje a plní funkciu poslednej kontroly pred odchodom.

Projekt: Luxusný dvojizbový byt, Riverpark, Bratislava

Vstupná hala do apartmánu

Vstupnú halu lyžiarskeho apartmánu sme navrhli veľkoryso, aby priestorovo zvládla príchod šiestich ľudí. Gresová dlažba na podlahe je odolná voči vode, zrkadlá po stranách priestor haly znásobujú. Masívna drevená lavica spolu s vešiakom napriek jedinečnému dizajnu plnia svoj účel a svojím charakterom zapadajú do interiéru.

Projekt: Horský apartmán, Semmering - Stuhleck, Rakúsko

Predizba ako súčasť denného priestoru

Vstupné priestory luxusného bytu sme navrhli tak, aby bolo na prvý pohľad vidieť, že nejde o obyčajnú rekonštrukciu. Dvere do práčovne a kúpeľne z matného skla sú na celú výšku miestnosti. Zrkadlo na stene vstupnú chodbu rozširuje a účinok pohľadu znásobuje. Na podlahe je veľkoplošná gresová dlažba, po ľavej strane drevený šatník.

Projekt: Luxusná rekonštrukcia bytu, Ružinov

Predizba so šatníkom a kuchynským kútom

V časti na prenájom sme v záujme maximálneho využitia pôdorysného potenciálu zlúčili do jedného priestoru vstupnú halu, chodbu a kuchyňu. Pri bielej na nábytku a stenách vyniká drevený vzor na podlahe a kuchynskej linke. Uzatvorené úložné priestory a zabudované spotrebiče vytvárajú predpoklad pre efekt trvale uprataného priestoru.

Projekt: Rekonštrukcia petržalského bytu na prenájom, Bratislava

Vstupný priestor

Vstupný priestor sme navrhli ako súčasť dennej zóny. Sedaciu časť predziby sme integrovali do obývačky, lavica na prezúvanie tvorí voľné pokračovanie obývačkovej hifi skrinky. Skladovú časť sme pridali kuchyni, šatníková skiňa a botník pôsobí ako súčasť kuchyne.

Projekt: Návrh interiéru dvojizbového bytu, Bratislava

Optické prepojenie predizby s obývačkou

Pôvodná vstupná hala bola od obývačky oddelená priečkou. My sme ju zbúrali a obklad z obývačky nechali prejsť až k vstupným dverám. Toto riešenie dennú zónu opticky zväčšilo o plochu predizby. Drevený obklad má v predizbe funkciu vešiakovej steny, biela polica v obývačke ukrýva hifi aparatúru, v predizbe prechádza do lavice na sedenie.

Projekt: Minimalistický byt, Vinohradis

Vstupná hala ako súčasť centrálneho priestoru

Vstupná hala apartmánu tvorí s dennou zónou jeden priestor, preto sme sem navrhli skrine s podobným dizajnom ako vo zvyšku miestnosti. Na ľavej strane sa nachádza šatníková skriňa, ktorá obsahuje úložný priestor pre kabáty, výsuvné police pre obuv aj priestor pre práčku so sušičkou. Vpravo začína kuchynská linka s barovým sedením.

Projekt: Apartmán s dvoma obytnými jednotkami, Eurovea

Chcem návrh interiéru

Prehľadávaj

Obytné miestnosti

Administratíva