Kuchyne

Kuchyňa s jedálenským stolom

Celočierna kuchynská zostava pozostáva z vysokých skriniek s varnou doskou a ostrova s drezom, ktorý smerom do obývačky plynulo prechádza do jedálenského stola. Barové stoličky s čalúnenými sedákmi sú na rozdiel od väčšiny barových stoličiek mimoriadne pohodlné, takže umožňujú dlhodobé komfortné stolovanie. Zrkadlová stena vedľa ostrova zrkadlí protiľahlé okno, byt tak pôsobí, akoby mal okná na oboch stranách.

Projekt: Dvojizbový byt, Manhattan, Bratislava

Projekt: Mezonetový byt, Bratislava

Projekt: Trojizbový byt s modrou kuchyňou, Bratislava

Projekt: Trojizbový byt s modrou kuchyňou, Bratislava

Kuchyňa s jedálňou

Oproti pôvodnému návrhu kuchyne do tvaru U sme ju  priestorovo skompaktnili a situovali na stenu s oknom, čím sme ušetrili priestor pre plnohodnotný jedálenský stôl a komfortné obývacie sedenie. Kuchyňa má okrem zvyčajných spotrebičov digestor z pracovnej dosky a výrobník ľadu. Okno, ktoré bolo v pôvodnom návrhu súčasťou obývačky, sme obstavali kuchyňou tak, že pôsobí ako keby tam bolo odjakživa a zároveň dáva kuchyni výhľad do okolia. 

Projekt: Trojizbový byt, Pekná Výhliadka, Dúbravka, Bratislava

Kuchynská zostava s keramickou pracovnou doskou

Kuchynská zostava v hnedých odtieňoch pripomína viac luxusný kus nábytku ako kuchyňu. Hnedý odtieň laku na skrinkách sme vybrali podľa spotrebičov. Za pracovnou doskou sú posuvné dvierka s odolným keramickým povrchom, ktorý je rovnaký ako na pracovnej doske.

Projekt: Veľkometrážny byt, Villa Vista, Bratislava

Kuchyňa s barovým raňajkovým sedením

Kuchyňa pozostáva z bielej pracovnej časti so skrinkami nad linkou a vysokými skrinkami pri vstupe do priestoru. V malom priestore na štandardný jedálenský stôl nebolo miesto a ani nebol potrebný. Dole na terasách je stolov dostatok.

Projekt: Minimezonet, Eurovea

Elegantná dreveno-nerezová kuchyňa s čiernym ostrovom

O dizajn kuchyne sa starajú tri materiály - drevo, nerez a čierna farba. Na vysoké skrinky sme navrhli morené dubové drevo, ktoré je rovnaké v celom byte. Z ušlachtilej nereze je pracovná doska so zástenou, ktorú sme umiestnili do priestoru medzi vysoké skrinky. Ostrovu dominuje čierna farba - dvierka sú z matného laku, pracovná doska z umelého kameňa čiernej farby. O technickú časť sa starajú plne vstavané spotrebiče Miele.

Projekt: Luxusný byt s terasou, Riverpark, Bratislava

Mramorová kuchyňa

Luxusná kuchynská zostava v mramorovom byte pozostáva z vysokých bielych skriniek a ostrova, ktorý kuchyňu od obývačky opticky oddeľuje. Viditeľné kuchynské spotrebiče vo vysokých skrinkách sme vybrali v bielych prevedeniach.

Projekt: Mramorový byt, Riverpark, Bratislava

Návrh (vizualizácia) kuchyne s digestorom v ostrove

Projekt: Penthouse, Zlaté Moravce

Loftová kuchyňa s hifi skrinkou a ručne vyrábanou mozaikou

Pôvodným želaním majiteľov bola kuchyňa s ostrovom, my sme z priestorových dôvodov uprednostnili kuchyňu do L. Kuchynské dvierka sú striekané bielym matným lakom, pracovná doska je z mdf. Kuchyňa obsahuje skryté dvere do špajze a miesto pre hifi komponenty. Stenu za indukčnou doskou chráni ručne vyrábaná mozaika Sometile.

Projekt: Loftový byt v nadstavbe, Ružinov

Kuchyňa s elektrickými dvierkami

Kuchyňa UFO bytu je z rovnakého dreva ako zvyšok interiéru. Jej dvierka sme navrhli z vertikálnych dosiek s povrchom z kefovanej brestovej dýhy s priznanými medzerami, ktoré funkčné členenie dvierok opticky popierajú. Z kuchyne robia jednoliaty kus nábytku s výrezom z bieleho umelého kameňa. Väčšina dvierok má elektrický pohon.

Projekt: UFO byt s posuvnou stenou, Eurovea

Brezovošedá kuchyňa

Šedý matný lak, brezová dýha, keramická doska s kresbou mramoru, tmavozlatý kov a celoplošné zrkadlo tvoria základné elementy netypickej kuchyne, ktorá má okrem vstavaných spotrebičov všetko na mieru. V predĺženej časti kuchynskej dosky sme navrhli zvýšený jedálenský stôl pre štyri osoby s lamelovou podnožou z brezového dreva, ktoré ladí s lamelami v dennej časti.

Projekt: Exkluzívny byt na prenájom, Panoramacity, Bratislava

Čiernobiela kuchynská zostava s ostrovom

Čiernobiely dizajn kuchyne je naozaj dôsledný - s výnimkou betónovej zásteny a nerezového digestora je čiernobiele všetko, vrátane reflektorov na strope. Vysoké kuchynské skrinky v čiernej farbe obsahujú okrem niky s drezom aj vstavané spotrebiče a dostatok úložných priestorov. Ostrov s varnou doskou v čisto bielej farbe je tak minimalistický, ako to len išlo. Pre zachovanie čistého bezúchytkového dizajnu sa všetky dvierka otvárajú stlačením.

Projekt: Štvorizbový byt, Rezidencie pri Mýte, Bratislava

Kuchyňa

Hmotu kuchyne tvoria tri časti - kuchynský pult s varnou doskou, zadné skrinky s umývadlom a vysoké skrinky, ktoré plynule prechádzajú do tmavosivého obkladu steny. Dizajn kuchyne robia tri materiály - tmavosivá na dvierkach, svetlosivá na pracovkej doske a drevená na skrinkách nad linkou. Kuchyňa tvorí jeden atypický celok s obývacími skrinkami, ktoré s kuchynským poloostrovom prepája čalúnená lavica.

Projekt: Farebný interiér rodinného domu, Záhorské Sady, Bratislava

Minimálna kuchyňa

Kuchyňa nie je určená na pravidelné varenie a preto je tak malá, ako to len bolo možné. Obsahuje však všetky zvyčajné spotrebiče, takže okrem menšej plochy jej nič nechýba. Hmota kuchyne tvorí jeden kubus so skrinkami v predizbe - vyzerá viac ako súčasť obývačky než funkčný priestor kuchyne. Dreveno-čierne materiálové prevedenie ladí zo zvyškom dennej zóny a z kuchynskej zostavy robí elegantný dizajnový prvok.

Projekt: Dvojizbový byt Rozadol, Bratislava

Kuchyňa

Kuchyňu tvoria vysoké a nízke skrinky v kontrastnom bielo-šedom prevedení. Minimalistický vzhľad podporujú zabudované spotrebiče a vyfrézované úchytky, ktoré sú takmer neviditeľné. Kuchyňa má všetky zvyčajné spotrebiče, jej zaujímavosť spočíva vo vysokých skrinkách, ktoré v časti vstupnej haly prechádzajú do tmavošedého obkladu a vytvárajú s ním jeden kubus. Čiernobiela kuchyňa necháva vyniknúť drevo na zvyšku dennej zóny.

Projekt: Byt pre zberateľa modelov, Stein, Bratislava

Kuchyňa s masívnou doskou a americkou chladničkou

Bielo-drevená kuchynská zostava pôsobí elegantne a vôbec jej nevadí, že nemá všetky spotrebiče vstavané. Naopak, otvorené police pôsobia domácky a uvoľnene. Spolu s masívnou drevenou doskou vytvárajú kuchyňu, na ktorú sa dobre pozerá a ešte lepšie používa.

Projekt: Veľkoplošný byt Grunty, Rezidencia Grunty, Bratislava

Drevenočierna kuchyňa s mramorovou podlahou

Na kuchyňu s mramorovou podlahou sa dá pozerať a dá sa v nej aj variť. Pozostáva z vysokých skriniek s dvierkami z kefovanej dubovej dýhy a ostrova s pracovnou doskou z umelého kameňa so skytým digestorom. Do vysokých skriniek sme integrovali dvere do spálne, výduchy vzduchotechniky a pracovnú časť s drezom za roletkou. Kuchynský ostrov s čistým povrchom vyzerá ako súčasť jedálne.

Projekt: Luxusný dvojizbový byt, Riverpark, Bratislava

Kuchynská zostava

Štandardnú kuchyňu do písmena U sme navrhli v dôslednom celobielom prevedení. S výnimkou digestora a drezu, ktorý je z praktických dôvodov nerezový, je všetko ostatné biele. Biela je pracovná doska, zástena, batéria, svetlá, skrinky aj spotrebiče. Kuchyňa je ukončená priestorovou policovou zostavou z lakovanej dýhy, ktorá jej poskytuje dodatočný odkladací priestor a vizuálne ju oddeľuje od dennej časti.

Projekt: Dvojizbový byt Stein, Bratislava

Projekt: Kompletná rekonštrukcia bytu na prenájom, Bratislava

Zrkadlová kuchynská zostava

Na dizajn kompaktnej kuchyne sme si vystačili s dvoma materiálmi -  béžovým laminátom a zrkadlom, ktoré tu má funkčný význam. Zrkadlové vysoké skrinky opticky zväčšujú priestor a zároveň zrkadlia protiľahlé okno, čím potláčajú nevýhodou kuchyne - chýbajúce okno. Jednotná farebnosť linky a zásteny necháva vyniknúť hmotu kuchyne a pravidelné členenie zásteny, ktoré prechádza do obývačky.

Projekt: Dvojizbový byt, Panorama Park, Bratislava

Kuchyňa so skrytou špajzou

Matná zelená kuchyňa tvorí so šatníkovou stenou v predizbe jeden nábytkový kus, ktorý tvorí charakteristický prvok bytu a dáva mu škandinávsky nádych. Kuchyňa obsahuje na prvý pohľad neviditeľné dvere do špajze, ktoré vyzerajú ako kuchynské skrinky. V dennej zóne dominuje keramický 3D obklad, ktorý funguje v kuchynskej časti ako kuchynská zástena, v obývačkovej časti ako pozadie sedačky.

Projekt: Vzorový byt v škandinávskom dizajne, Rezidencia Blumentál, Bratislava

Kompaktná kuchyňa s drevenými dvierkami

Kuchynská zostava s dvierkami z kartáčovanej a morenej dubovej dyhy je napriek kompaktným rozmerom praktická a funkčná. Vo vysokej časti je chladnička s mrazničkou, rúra a mikrovlnka, hliníková roleta na malé spotrebiče a úložné priestory. V ostrove je umývačka riadov a kôš na odpad. Horné skrinky majú elektricky ovládané dvierka.

Projekt: Horský apartmán, Semmering - Stuhleck, Rakúsko

Biela kuchyňa s wenge dvierkami a čiernou zástenou

Kuchyňa založená na kontraste tmavého dreva a bielej farby je čistá a nadčasová. Pracovnú dosku sme navrhli z bieleho Corianu, kuchynská zástena je z čierneho kaleného skla, ktoré zrkadlí obývačku, takže priestor opticky zväčšuje. Tmavohnedá dyha wenge dáva kuchyni dojem exkluzivity a s bielymi hornými skrinkami príjemne kontrastuje.

Projekt: Trojizbový mezonet, Ružinov

Multimediálna kuchyňa s hifi skrinkou

Bielu kuchyňu so vstavanými spotrebičmi sme navrhli v jednej rovine s dverami do spálne. Vo vysokej časti kuchyne je okrem úložných priestorov aj skrinka na multimédia, ktorá chráni hifi komponenty pred prachom. Nerezová kuchynská roleta ukrýva priestor pre malé spotrebiče a predmety, ktoré je potrebné mať počas varenia poruke, ale nie na očiach.

Projekt: Luxusná rekonštrukcia bytu, Ružinov

Bielo-biela kuchyňa s oknom do kúpeľne

Jednoliata biela kuchyňa vytvára s dreveným kubusom príjemny kontrast a vizuálne odlišuje kuchyňu od zvyšku zariadenia. Počiatočné obavy majiteľa z optickej nudnosti celobielej kuchyne sa rozplynuli po jej zrealizovaní. Z praktických dovodov sme dali na najčastejšie používané skrinky nerezové madlá. ktoré biely dizajn oživili a kuchyni dali vertikalitu.

Projekt: Trojizbový byt s betónovou stenou, Bratislava

Miniatúrna kuchyňa s vysúvacím jedálenským stolom

Naša najmenšia kuchyňa obsahuje napriek skromným rozmerom dostatok úložných priestorov. Čierna pracovná časť s dĺžkou 1,8 metra v sebe ukrýva umývačku, kôš a šuflíky. Vo vysokých bielych skrinkách sú úložné priestory, vstavané spotrebiče a vysúvací jedálenský stôl. Pokiaľ sa stôl nepoužíva, stoličky budú zavesené na stene pri vstupe.

Projekt: Rekonštrukcia petržalského bytu na prenájom, Bratislava

Kuchynská zostava v nočnej chodbe

Podstatným kritériom kuchyne v nájomnej časti bola jej cena. Sme radi, že sa investor rozhodol pre atypické riešenie na mieru, pretože využíva potenciál priestoru na maximum a kuchyňa pôsobí, akoby tam patrila. Jednoduchá symetrická kompozícia vyzerá napriek tým najobyčajnejším materiálom a prijateľnej cene štýlovo a jedinečne.

Projekt: Rekonštrukcia petržalského bytu na prenájom, Bratislava

Drevená kuchyňa s integrovaným šatníkom

Kuchyňa s dubovými dýhovanými dvierkami sa nachádza v dennej zóne oproti oknu. Kuchyňa obsahuje okrem štandardných kuchynských skriniek aj šatník. Smerom do nočnej časti sme navrhli posuvné dvere z rovnakého materiálu ako kuchynské dvierka, ktoré vyzerajú ako súčasť kuchyne.

Projekt: Návrh interiéru dvojizbového bytu, Bratislava

Minimalistická bielodrevená kuchyňa na konzole

Štýlovú kuchyňu sme navrhli v minimalistickom štýle. Kuchynská stena z javorovej preglejky zaberá celú stenu miestnosti a obsahuje úložné priestory dennej časti. Bezúchytkové otváranie push-to-open podporuje čisté línie interiéru. Pracovnú časť linky sme navrhli na konzolu, čo uľahčuje údržbu a opticky zväčšuje plochu podlahy.

Projekt: Minimalistický byt, Vinohradis

Puristická biela kuchyňa s bielymi spotrebičmi

Biela kuchyňa apartmánu na prenájom tvorí súčasť denného priestoru, preto sme si na jej dizajne dali záležať. Pracovná doska s drezom z bieleho umelého kameňa a matne biele dvierka sme pre dokonalosť doplnili bielymi kuchynskými spotrebičmi. V čisto bielej kuchyni vynikajú nerezové doplnky - digestor a roletka.

Projekt: Apartmán s dvoma obytnými jednotkami, Eurovea

Chcem návrh interiéru

Prehľadávaj

Obytné miestnosti

Administratíva